Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66325.58
-0.11%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3203.92
0.38%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.34
-2.37%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $607.9
1.74%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

The Graph, 50 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı!

Farklı blok zincirlerindeki bilgileri tek bir yerde toplamaya çalışan The Graph, Tiger Global’ın liderlik ettiği finansman turunda 50 milyon dolarlık fon topladı!

Clock
Paylaş
The Graph, 50 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı!

Farklı blok zincirlerindeki bilgileri tek bir yerde toplamaya çalışan The Graph, Tiger Global’ın liderlik ettiği finansman turunda 50 milyon dolarlık fon topladı. Perşembe günü başlatılan finansman turuna; FinTech Collective, Fenbushi Capital, Reciprocal Ventures ve Blockwall Digital Assets Fund da katıldı.

728×90 muhabbit - The Graph, 50 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı!300x250 muhabbit - The Graph, 50 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı!

The Graph, farklı blok zincirlerindeki verilere kolay bir şekilde tek bir platforma ulaşılmasını sağlar. The Graph platformunda isteyen her kullanıcı SubGraph ya da Alt Graph ismi verilen açık bir API oluşturabilir. Aynı zamanda elde edilen veriler yayımlayarak başkaları için daha kolay hale getirebilir. Graph Token (GRT), platformda kullanılan token’dır.

Block zincirlerin Google’ı olarak biliniyor

Blok zincirlerinin Google’ı olarak bilinen The Graph protokolü; geliştiricilere, uygulamalarını blok zinciri üzerinde oluşturmasını sağlar. Bu protokol tarafından sunulan hizmet sayesinde geçmiş dönem işlem hacimleri ve Ethereum tabanlı bütün token fiyatları ile ilgili veriler sorgulanabilir.

The Graph; Ethereum, NEAR, Arbitrium, Optimism, Polygon, Avalanche, Celo, Fantom, Moonbeam ve IPFS dahil olmak üzere 26 farklı blok zincirinden gelen verileri tek bir yerde toplar. The Graph; Uniswap, Synthetix, KnownOrigin, Gnosis, Balancer, Livepeer, DAOstack, Audius ve Decentraland tarafından kullanılıyor.

Tiger Global’in ortaklarından John Curtius yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Kripto para piyasasının büyümesiyle birlikte, blok zincirlerinde depolanan verilerde bir artış görmeyi bekliyoruz. The Graph, merkeziyetsiz ağların en önemli sütunlarından biri olacak.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar