Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63988
3.49%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3523.21
2.83%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $43.33
-2.30%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $417.1
1.53%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

The Legend of Aurum Draconis Lansmanı Yaklaşıyor! Oyun Hakkında Özet Bilgiler

The Legend of Aurum Draconis hero NFT’leri nedir? Özellikleri nelerdir? Hangi seriler oyun içinde ne gibi avantajlara sahip?

Clock
Paylaş
The Legend of Aurum Draconis Lansmanı Yaklaşıyor! Oyun Hakkında Özet Bilgiler

Dragon Crypto Gaming ürünü olan bir RPG macera oyunu olan The Legend of Aurum Draconis’in lansmanı yaklaşıyor. Proje ekibi son geliştirmeleri tamamlarken, resmi Twitter hesabı üzerinden topluluğu bilgilendirici bir paylaşım serisi yayınladı. İşte detaylar.

İlginizi çekebilir: Dragon Crypto Gaming Eylül 2022 Özeti

Binance BannerBinance Banner

Maceracı Hero’lar

Oyun içerisinde aynı anda 5 hero ile oynamak mümkün. Her hero’nun farklı özellik ve yeteneklerini oyuncular, RPG maceralarında başarılı olabilmek için kullanabilecekler. Her bir hero’nun kendisine ait bir NFT’si ve sanatsal görünümü bulunuyor. Karakterler, oyun içi etkinlikleri oranında tecrübe ve seviye kazanabiliyor.

Hero’lara ait NFT’ler şu anda NFTrade, Joepegs, Kalao ve tofuNET üzerinde listelenmiş durumda. Ayrıca isteyen kullanıcılar Aurum Draconis web sitesi üzerinden belirlenen mint tarihlerinde etkinliklere katılabilir ve yeni hero NFT’lerini mint edebilirler.

Hero NFT’lerine ait koleksiyon adresine bu link üzerinden erişebilirsiniz.

Bugün (11.10.2022) yapılan bir duyuruya göre; OpenSea platformu üzerinde Avalanche blok zinciri ve NFT koleksiyonları da desteklenmeye başlandı. Dragon Crypto Gaming NFT’lerini OpenSea üzerinden de tedarik etmek mümkün oluyor.

İlginizi çekebilir: OpenSea Platformuna Avalanche Entegrasyonu Yapıldı. İşte Detaylar!

Yakın zaman sonra oyunda oyuncular; Wild Boar Inn etrafında dolaşan paralı askerleri kiralayabilecek ve ellerinde bulundurdukları karakterleri diğer oyuncular ile trade edebilecek. Bu yeni özellik ile birlikte oyuncular:

1- Oyunu NFT almadan oynayabilecek,

2- Ellerinde bulundurdukları NFT’leri kiraya vererek ek gelir elde edebilecek.

İlginizi çekebilir: The Legend of Aurum Draconis Hakkında Merak Edilenler!

NFT Serileri ve Özellikleri

Oyun özelinde şu ana kadar toplamda 2126 adet hero NFT’sine sahip olan 2 adet seri listelendi. Kraliyet mührü ve sihirli taş armaları bulunan bu serilerden ilki Genesis serisi (ID: 1- 1151) ve diğeri ise Corruption serisi (ID: 1152- 2126) olarak karşımıza çıkıyor.

Serilerde 5 farklı rütbe bulunuyor: Legendary, Grandmaster, Master, Apprentice ve Neophyte. Bu rütbelere ait NFT’ler çerçeveleri ile ayırt edilebiliyor. Legendary rütbesine ait NFT’ler altın rengi çerçeveye sahipken; Grandmaster’lar kırmızı, Master’lar koyu lacivert veya siyah, Apprentice’ler koyu gri ve Neophyte’lar yeşil renkli çerçevelere sahip.

Seriler hakkında daha fazla bilgiye erişmek için buraya bakabilirsiniz.

Başlangıç Kiti Satışları Devam Ediyor

Seriler arasındaki temel fark; her serinin The Legend of Aurum Draconis ekosisteminde sahip olduğu oyun içi avantajlar. Elde bulunan hero’lara ve serilerine tanımlanan bonuslar Legendary için %15, Grandmaster için %10, Master için %8, Apprentice için %5 ve Neophyte için %2 olarak tanımlanmış durumda.

Oyuncular ellerinde bulunan hero’ların yanında, başlangıç kitlerine sahip olarak daha fazla oyun içi avantajlara da sahip olabilecekler. Başlangıç kitlerinde silahlardan eşyalara, zırhlardan ilaçlara kadar çok çeşitli envanter bulunuyor. Oyuncular için lansman öncesi hala 88 adet başlangıç kiti mint edilmeyi bekliyor.

İlginizi çekebilir: The Legend of Aurum Draconis Lansmanı Yaklaşıyor! Peki Başlangıç Kitlerinde Neler Var?

Daha fazla NFT haberi için: NFT Haberleri

Daha fazla Blockchain haberi için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar