Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63654.41
2.96%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3485.91
1.75%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $43.18
-1.77%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $414.6
1.12%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

The Legend of Aurum Draconis Lansmanı Yaklaşıyor! Peki Başlangıç Kitlerinde Neler Var?

Heyecanla beklenen The Legend of Aurum Draconis’in lansmanı ağustos sonunda! Başlangıç kitleri ise oyunculara büyük avantajlar sağlayacak.

Clock
Paylaş
The Legend of Aurum Draconis Lansmanı Yaklaşıyor! Peki Başlangıç Kitlerinde Neler Var?

Dragon Crypto Gaming’in son oyunu The Legend of Aurum Draconis, ana lansmanı yaklaşırken son giveaway ve satış etkinliklerini düzenlemeye devam ediyor.

Oyun başladığında hero’larımızın ekipmanlara ihtiyacı olacak. Bu yüzden oyunu oynamak isteyenlerin başlangıç kitlerinden satın almaları iyi bir başlangıç yapabilmek için önem arz ediyor.

Binance BannerBinance Banner

İlginizi çekebilir: Dragon Crypto Gaming’in Oyunu Piyasaya Çıkmaya Hazırlanıyor

Yol Haritasına Uygun İlerliyor

The Legend of Aurum Draconis’in ikinci yerel tokenı DCAR’ın IDO’su geçtiğimiz günlerde Avalaunch üzerinde yapılmıştı. IDO sonrası DCAR’ın satışları DCAR-USDC paritesi üzerinden TraderJoe platformunda devam ediyor.

DCAR sözleşme adresi: 0x250bdca7D1845cd543BB55E7D82dcA24D48E9f0F

DCAR token IDO giriş fiyatı 0,165 dolar iken haberin yazıldığı şu dakikalarda (11.08.2022) DCAR fiyatının 0,274 dolar ettiğini görüyoruz. Proje ekibi taahhüt ettiği geliştirmeleri yapmaya devam ettikçe DCAR fiyatının da dengede kalacağını öngörmek mümkün.

Proje ekibi şimdiye kadar verdiği tüm sözleri tuttu ve oyunun ana lansmanı ise Ağustos 2022’nin sonlarına doğru gerçekleşecek. Oyunu oynayabilmenin belirli kuralları bulunuyor: Bunlardan ilki en az 1 hero’ya sahip olmak. Genesis ve Corruption serilerinde üretilen hero’ları NFTrade üzerinden satın almak mümkün.

Bir diğer olmazsa olmaz ise; hero’larımızın ihtiyacı olacak ekipmanlara erişebilmeleri. Bunun için proje ekibi, başlangıç kiti adını verdikleri ve 4 ayrı kategoriden oluşan NFT dolu sandıkları oyuncuların kullanımına sunuyor.

Başlangıç Kitleri Nedir?

Bu ayın sonunda The Legend of Aurum Draconis’in lansmanı yapıldığında, elimizdeki hero’ların ekipmanları olmayacak. Çıplak ve elleri boş olacaklar! Düşmanlarla dövüşmek, yağmalamak ve craft yapmak oldukça zor olacak.

Başlangıç kitleri oyunculara NFT’lerle dolu, Avalanche altyapısına sahip bir hazine sunuyor.

Her başlangıç kitinden yaklaşık 10 adet ekipman çıkıyor (bu 10 adet NFT demek). 4 farklı başlangıç kiti bulunuyor ve her kit farklı yeteneklere özel olarak oluşturulmuş. Bu kitleri kullanarak hero’larınızın kariyerini özelleştirebilirsiniz:

1. Ranger (Yolcu) Başlangıç Kiti

2. Warrior (Savaşçı) Başlangıç Kiti

3. Crafter (Zanaatkar) Başlangıç Kiti

4. Mage (Büyücü) Başlangıç Kiti

Kitler içerisinden çıkan her bir NFT’nin farklı özellikleri ve kullanım alanları bulunuyor.

Örnek olarak; bir Ranger’ın (Yolcu) zırhı hafif ve bu şekilde hız istatistikleri fazla.

Her sandıkta 3 farklı kategoride NFT’ler bulunuyor ve bunlar sırasıyla şöyle:

1. Armor (Zırh): Baştan aşağıya tam takım bir zırh elde edilir.

2. Weapon (Silah): Gelişigüzel yaygınlığa sahip olan bir silah elde edilir.

3. Potions / Resources (İksir veya Kaynak): Savaşcılar için ilaçlar ve zanaatkarlar için kaynaklar elde edilir. Merak edenler için şunu da belirtmekte fayda var; her NFT’nin tipi ERC-1155 olarak tasarlandı.

Zanaatkar Başlangıç Seti

Oyunun ana lansmanı yapıldığında satın alınan tüm NFT’ler oyuncuların cüzdanlarında aktif hale gelecek. Bu sayede oyna ve kazan dinamiğine uygun olarak daha hızlı ve verimli kazançlar elde etmek mümkün olacak. Ayrıca başlangıç kitleri; oyuncuların istedikleri kariyer alanlarına yönelmelerine ve liderlik tahtasına isimlerini yazdırmalarına fayda sağlayacak.

Dileyen oyuncular ellerindeki NFT’leri oyun içi pazaryerinde $DCAU karşılığında satışa çıkarabilecekler. İlk 200 adet başlangıç kiti şimdiden satıldı. İkinci seri ise hala mint edilebiliyor ve haberin yazıldığı şu dakikalarda 115 başlangıç kiti kalmış durumda!

Başlangıç kiti fiyatı: 300 DCAR

Mint adresi: https://aurumdraconis.dragoncrypto.io/mintloot#GameFi#Avax

Oyun hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız Dragon Crypto Gaming‘in Muhabbit ile gerçekleştirdiği AMA etkinliğinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Daha fazla Metaverse Haberleri için: Metaverse Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar