Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56785.2
10.68%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3261.03
6.15%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.21
5.12%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.8
0.71%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Theta Mainnet 3.0 Haziran’a Kadar Gelmeyecek!

Theta Mainnet 3.0 bekleyen kullanıcılar, biraz daha beklemek zorunda.

Clock
Paylaş
Theta Mainnet 3.0 Haziran’a Kadar Gelmeyecek!

Blockchain destekli canlı yayın uygulaması Theta Mainnet 3.0 lansmanı, Haziran ayına kadar ertelendi!

Theta Labs tarafından gelen bir duyuruda şirket, geliştirme ekibinin hala NFT’leri, Theta Mainnet 3.0’a dahil etmek için çalıştığını belirtti. Ayrıca geliştiriciler, ağı 100.000’i aşkın Elite Edge Node’ları sayesinde ölçeklendirmeye çalışıyor. Tüm bunlar ile beraber Theta’nın, daha kapsamlı bir inceleme ve test süreci için daha fazla zamana ihtiyacı olduğu ortaya çıktı. Yani, Theta Mainnet 3.0’ın lansman tarihi 21 Nisan’dan 30 Haziran’a ertelendi.

Binance BannerBinance Banner

Theta, “Bu değişikliği, başarılı bir Mainnet 3.0 lansmanı sağlamanın en iyi yolu olduğunu düşündük.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Şirket, NFT alanındaki ani popülerleşme dolayısıyla, NFT pazarına ciddi bir odak sağlayacaklarını belirtti. Ayrıca şirket, kendi ağı, Ethereum ağı ve diğer ağlar arasında zincirler arası köprüler kurarak NFT’ler için merkezi olmayan bir depolama alanı desteği vermeyi planlıyor.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Geçen yıl şirket, “daha fazla test” yapabilmek adına Mainnet 2.0’ın Mart ayından Mayıs ayına etlediğini duyurmuştu. Lansman başka gecikmeler yaşatmadan 27 Mayıs tarihinde yapıldı.

Mainnet 3.0 lansmanına giden yolda, protokolün yerel tokeni THETA, 1 Ocak’tan itibaren %450 civarında artış gösterdi. 2.14 $’dan işlem gören token, gün geçtikçe değerlendi ve an itibarıyla 12.50 $’dan işlem görüyor. Bu artış hakkında konuşacak olursak, token, mevcut boğa sezonunda Bitcoin’den çok daha iyi performans göstermiş durumda.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar