BİZİ TAKİP EDİN

ÖNE ÇIKAN

THODEX CEO’su Faruk Fatih Özer’in Arnavutluk’ta Kaldığı Adresler Tespit Edildi!

Thodex CEO’su Faruk Fatih Özer’in, Arnavutluk’un Tiran şehrinde tam 4 farklı adreste kaldığı tespit edildi.

Yayın:

-

thodex analiz muhabbit

THODEX adlı kripto para borsası üzerinden yaklaşık 108 milyon $’la yurt dışına kaçan Faruk Fatih Özer’in, Arnavutluk’un Tiran şehrinde kaldığı 4 farklı adres tespit edildi. Arama çalışmalarına gönderilen ekibin Faruk Fatih Özer’i yakalamasına çok az kaldı.

Faruk Fatih Özer geçtiğimiz haftalarda CEO’su olduğu kripto para borsasından, para çekme işlemlerini durdurmasının sebebini teknik altyapı ve geliştirmelerinden dolayı olduğunu açıklamıştı.

Daha sonra yurt dışına çıktığı belli olduğunda, Aytunç Yıldızlı ve Tufan Poyraz bir ekip kurarak Thodex’in cüzdanlarını takip etti. Cüzdanların boşaltıldığı tespit edildiğinde Faruk Fatih Özer’in kaçtığı netleşti ve aranması için devlet tarafından Arnavutluk’a bir ekip gönderildi.

Özer’in bulunduğu adresler ortaya çıktı. TRT Haber’den gelen bilgilere göre Özer, Arnavutluk’ta 4 farklı noktada konakladı.

İlk otelde konakladığı ortaya çıktı ama ayırttığı gün bitmeden otelden çıkış yaptığı öğrenildi. Hakkındaki arama haberlerinin yayılması ve Interpol’ün devreye girmesiyle Özer, sürekli olarak adres değiştirmeye devam edecek gibi görünüyor.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler