Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69276.95
-0.45%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3833.29
4.59%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.29
-0.03%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $603.6
-1.26%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

TON Topluluğu, Dijital Kimlik Doğrulaması İçin Avuç Tarama Teknolojisini Tanıttı

Clock
Paylaş
TON Topluluğu, Dijital Kimlik Doğrulaması İçin Avuç Tarama Teknolojisini Tanıttı

The Open Network (TON) ekosistemi geliştiricileri, kullanıcıları kimliklerini doğrulamaya teşvik etmek için son teknoloji avuç tarama teknolojisini kullananlara 5 milyon dolarlık Toncoin tokeni ayırdılar.

TON Topluluğu, TON ekosistemini geliştiren ve katkı sağlayan bir grup geliştirici ve katılımcı tarafından, gönüllü programa katılan kullanıcılara 1 milyon Toncoin dağıtacak. Proje, önümüzdeki beş yıl içinde Telegram kullanıcıları için dijital kimlik doğrulamasını mümkün kılmayı hedefliyor.

728×90 muhabbit - TON Topluluğu, Dijital Kimlik Doğrulaması İçin Avuç Tarama Teknolojisini Tanıttı300x250 muhabbit - TON Topluluğu, Dijital Kimlik Doğrulaması İçin Avuç Tarama Teknolojisini Tanıttı

Programa katılan kullanıcılara 1 milyon Toncoin dağıtacak

Proje, kullanıcıların blokzincirinde insan kimliklerini doğrulamalarına olanak sağlamak için HumanCode’un teknolojisini kullanıyor. Google Play ve Apple Store’da bulunan uygulama, kullanıcıların akıllı telefonlarında avuçlarını tarayarak kimlik doğrulaması yapmalarını sağlıyor.

Cointelegraph haberine göre, bu teknoloji gizlilik koruması sağlıyor ve donanım bağımsızdır, bu da tarayıcının çeşitli mobil cihazlarda kullanılmasına olanak tanır. TON Topluluğu, kimliklerini avuç tarama teknolojisi kullanarak doğrulayan kullanıcılara 1 milyon Toncoin tokeni sunuyor.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar