Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $52102.8
0.86%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3000.29
2.69%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.15
-2.23%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $354.2
0.11%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Tron TRX Fiyat Analizi 29.09.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Tron’u inceliyoruz. Tron grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Tron TRX Fiyat Analizi  29.09.2022

Bu akşamki yazımda Tron (TRX) fiyat grafiğindeki son gelişmeleri inceleyeceğim. Son Tron fiyat analizi yazımdan sonra fiyat küçük zaman diliminde bir yükseliş yaşadı. İlgili yazıma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Şimdi grafik üzerinde bu yükseliş dönüş için yeterli mi diye inceleyelim.

Binance BannerBinance Banner

TRX Fiyat 9 Ekim 2022

Yukarıda da bahsettiğim gibi fiyat yaklaşık olarak son 10 gündür bir yükseliş trendinde ve 2 gün önce bir direncini test etti. Yazıyı hazırladığım sırada 0,062 dolar bölgesinden işlem görüyor.

TRX Grafik 9 Ekim 2022

Tron TRX fiyat grafiği 09.10.2022. 12 saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasında işlem gören Tron/Tether (TRX/USDT) paritesine ait fiyat verileri. Grafik TradingView’den temin edilmiştir ve 12 saatlik zaman dilimindedir.

TRX Analiz 9 Ekim 2022

Grafikteki yeşil bölgeler farklı zaman dilimlerine ait destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Son Tron fiyat analizimde belirttiğim gibi fiyat 0,061 seviyesini geçtikten sonra satış baskısı azaldı ve yükselişine devam etti. Bu küçük yükseliş trendi ile beraber fiyat 0,0635 dolar bölgesindeki direnci test etti. Testten sonra fiyat oradan ret yedi ve kısa zaman dilimindeki bir desteğine kadar geriledi (grafik kalabalık olmasın diye küçük zaman dilimindeki destek ve dirençleri eklemedim).

Fiyatın şu an için bu direnci test etmesi olumlu bir durum. Ancak burayı kırdıktan sonra orta vadedeki yükselişler için daha net şeyler konuşabiliriz. Böyle bir bölgeyi bir süre sonra ilk defa test etmesi dönüş için yeterli sinyal değildir. Ancak kırabilirse o zaman daha olumlu bir yazı ile karşınızda olacağımı umuyorum.

TradingView hesabımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla teknik analiz, haber ve diğer kullanıcıların tron (TRX) yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde TRX/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Teknik Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar