Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53371.11
3.49%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3150.84
2.77%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.96
5.55%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397.3
3.03%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Tron Üzerinde Bulunan USDT Miktarı Rekor Kırdı!

Son güncelleme, Justin Sun tarafından yapıldı.

Clock
Paylaş
Tron Üzerinde Bulunan USDT Miktarı Rekor Kırdı!

Tron “blockchain”i üzerinde bulunan USDT miktarı rekor kırıyor.

Son güncelleme Justin Sun tarafından yapıldı. An itibarıyla Tron üzerinde bulunan USDT miktarı neredeyse 6.8 Milyar $ seviyelerinde bulunuyor.

Tron

Halihazırda 20 Milyar $’dan fazla USDT’nin bulunduğu kripto para piyasasındaki toplam arzın yüzde 30’undan fazlası Tron üzerinde bulunuyor.

Binance BannerBinance Banner

Kullanıcılar tarafından da oldukça fazla tercih edilen Trc-20 transferleri düşük maliyetleri ile USDT transferleri için büyük önem barındırıyor. Ethereum tarafındaki transfer maliyetlerine alternatif olarak kullanılan Trc-20 transferleri, neredeyse birçok önde gelen borsa tarafından ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.

Merkezi borsalar arası USDT transferleri için Tron ağı tercih edilirken, DeFi üzerindeki işlemler için Ethereum ağı tercih ediliyor. Ethereum’un DeFi ekosistemini domine etmesi sebebiyle USDT’nin önemli bir kısmı maliyetlere rağmen Erc-20 token olarak transfer edilmekte.

Lokal kripto borsalarının da destek vermeye başlaması ile birlikte Türkiye’de de fazlasıyla kullanılan Tron ağı transferleri, oldukça hızlı şekilde gerçekleşiyor.

Tether (USDT) halihazırda, Ethereum, Tron, EOS, Algorand, Omni, OMG Network gibi birçok ağ üzerinde bulunuyor. En ciddi pay ise Ethereum ve Tron üzerindeki varlıklardan oluşuyor.

Siz USDT transferleri için hangi ağı tercih ediyorsunuz?

Tether haberleri için: Tether Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar