Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67515.17
0.95%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3518
0.43%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.43
10.94%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $601
0.96%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

TRON’dan WBTC Müjdesi Gelebilir! Justin Sun Açıkladı!

TRON’un kurucusu ve CEO’su Justin Sun, TRON ağına Bitcoin getirilmesi hakkında umut verici paylaşımlar yaptı.

Clock
Paylaş
TRON’dan WBTC Müjdesi Gelebilir! Justin Sun Açıkladı!

Ethereum üzerindeki Bitcoin, Wrapped Bitcoin yani WBTC modasına TRON da uyabilir. TRON’un kurucu ve CEO’su Justin Sun, sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden bu konuya imada bulunan paylaşımlar yaptı.

728×90 muhabbit - TRON'dan WBTC Müjdesi Gelebilir! Justin Sun Açıkladı!300x250 muhabbit - TRON'dan WBTC Müjdesi Gelebilir! Justin Sun Açıkladı!

TRON ağı üzerinde Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) başlatılmasına dair istekler, CEO Justin Sun’a bir süredir geliyordu. Ethereum işlem ücretlerinin yüksekliğinin gündeme gelmesinden birkaç gün sonra TRON topluluğu üyesi Mike McCarthy, Sun’dan Ethereum değerini TRON ekosistemine getirilmesini istemişti. Bu istekten birkaç gün sonra da Bitcoin değerinin TRON ağına getirilmesi konusunda bir konu daha açıldı.

Bilindiği üzere Bitcoin, Ethereum ve TRON birbirinden ayrı ağlarda. Ethereum ağında hayatına başlayan daha sonra ayrılmasıyla bağımsızlığını ilan ederek kendi ağını başlatan TRON, son güncelleştirmesiyle daha da bağımsızlaşmıştı. Bu bağımsızlığın bir sonucu olarak da ETH veya BTC gibi kendi ağına sahip kripto paraların wrapped şekilde ağda başlatılması istekleri gelmeye başladı.

Wrapped kavramı, kendi ağı mevcut olan bir kripto paranın başka bir ekosisteme yani ağa girmesini sağlıyor. Yani Ethereum Blockchain’inde yer alan Bitcoin varlıklarına Wrapped Bitcoin (WBTC) adı veriliyor.

Bağımsızlığını iyice güçlendirmiş olan TRON ağına, Blockchain’ine Bitcoin veyahut Ethereum gibi değerlerin getirilmesi, transfer edilmesi TRON’un yararına olabilir. Justin Sun da öyle düşünüyor olmalı ki bu konuda olumlu açıklamalarda bulunuyor.

Justin Sun’ın paylaşımları ışığında, ilerleyen dönemlerde TRON ağında Ethereum veyahut Bitcoin gibi lider kripto para birimlerinin getirilmesi konusunda müjdeli haberler verilebilir.

WBTC, geçtiğimiz günlerde küresel kripto para borsası Binance üzerinde listelenmeye başlanmıştı. Bu haberin ardından Justin Sun’ın paylaşımları da kripto para dünyasının TRON’a gönül veren topluluğunu oldukça heyecanlandırdı.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar