Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53566.74
3.98%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3144.02
2.88%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.94
5.82%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397
2.82%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

SON DAKİKA

TUSD Avalanche’a Geliyor!

Stablecoin TUSD, Avalanche’a (AVAX) geliyor.

Clock
Paylaş
TUSD Avalanche’a Geliyor!

Stablecoin TUSD, Avalanche’a (AVAX) geliyor.

2021 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması planlanan entegrasyon ile birlikte TUSD, Avalanche üzerindeki ilk ABD doları endeksli stablecoin olmuş olacak.

Binance BannerBinance Banner

TUSD’nin Avalanche üzerine geçiş yapması ile birlikte gerek DeFi uygulamaları gerek stablecoin transferleri için oldukça önemli görünüyor. Hızlı ve düşük maliyetli transfer sunan Avalanche “blockchain”i, “mainnet”inin üzerinden oldukça kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen, iki farklı “stablecoin”i üzerine almış oldu. Geçtiğimiz haftalarda BiLira, Avalanche üzerine taşınacağını açıklamış ve ağ üzerindeki ilk stablecoin olmuştu.

Konu ile ilgili olarak Ava Labs Başkanı John Wu, şunları söyledi:

ABD doları likiditesi, gelişen DeFi ekosistemleri için hayati öneme sahiptir. En güvenilir ve yaygın olarak kullanılan “stablecoin”lerden birini Avalanche’a getirmekten heyecan duyuyoruz.

John WU

True USD kripto para piyasasındaki 5 büyük “stablecoin”den biri olarak öne çıkıyor. TrustToken tarafından ortaya konan TUSD ile birlikte şirket, sterlin, Hong Kong doları, Kanada doları ve Avusturalya doları için de stablecoin desteği vermekte.

Stablecoin haberleri için: Stablecoin Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar