Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $57083.36
11.42%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3269.15
6.82%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.3
6.30%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397.7
0.99%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Twitter NFT Özelliğini Aktive Ediyor!

Twitter ürün yetkilisi tarafından paylaşılan görüntülere göre popüler sosyal medya uygulaması, NFT profil resimleri için yeni özelliğini test ediyor.

Clock
Paylaş
Twitter NFT Özelliğini Aktive Ediyor!

Twitter NFT özelliğini aktive ediyor. Twitter ürün yetkilisi tarafından paylaşılan görüntülere göre popüler sosyal medya uygulaması, NFT profil resimleri için yeni özelliğini test ediyor.

Binance BannerBinance Banner

Paylaşılan görüntüler Twitter’ın yazılım mühendisi tarafından kaydedilirken; fotoğraf değiştirme adımı üzerinden NFT seçme adımı, test statüsünde çalıştırılıyor.

Kullanıcıların Coinbase cüzdanı ya da MetaMask cüzdanını Twitter’a bağlamasıyla otomatik olarak görünen NFT’ler, profil resmi olarak seçilebiliyor.

Kullanıcılar sahip oldukları NFT’leri cüzdan aracılığıyla kolaylıkla kullanabilirken, NFT sahipliği de net bir şekilde sergilenebiliyor. Sahiplik vurgusunu ilgili özelliği ile daha da öne çıkaran Twitter, kripto paralar ve blockchain çözümleri ile ilgili adımlarını sürdürüyor.

Profil resmi haricinde kullanıcılar, sahip oldukları NFT’lerin tümünü “Collectible” sekmesi üzerinden profilini ziyaret eden kullanıcılara gösterebiliyor.

Bitcoin Bahşiş Özelliği de Hazırlandı

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin ile bahşiş özelliğini de ortaya çıkaran Twitter, birçok yeni özelliği ile kripto para severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

İçerik üreticileri için Bitcoin bahşiş sistemini entegre eden sosyal medya devi, “lightning network” aracılığı ile hızlı Bitcoin ödemelerine imkan tanıyacak.

NFT ile ilgili çalışmanın ne zaman aktive edileceği bilinmezken, aktivasyon sonrası birçok Twitter kullanıcısının özelliği kullanacağı düşünülüyor.

Twitter’ın son dönemde attığı adımları nasıl değerlendiriyorsunuz?

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar