Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66436.64
-0.04%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3218.94
1.07%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.74
-1.12%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $609.3
2.20%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Twitter’da En Çok Bahsedilen Coinler Neler?

IcoAnalytics Twitter’da en çok bahsedilen coinler ile alakalı bir araştırma yayınladı.

Clock
Paylaş
Twitter’da En Çok Bahsedilen Coinler Neler?

Twitter’da en çok bahsedilen coinler sizce hangileri? IcoAnalytics konuyla alakalı bir araştırma yayınladı.

Araştırmaya göre liderliği Bitcoin halen elinde tutmakta. %22 bahsedilme oranıyla birlikte zirveyi koruyan Bitcoin (BTC) oranını %2 arttırmış görünüyor. Hemen arkasından %8 bahsedilmeyle Ethereum (ETH) geliyor. Üçüncü sırayı ise %6.7 ile Ripple (XRP) kapmış durumda.

728×90 muhabbit - Twitter'da En Çok Bahsedilen Coinler Neler?300x250 muhabbit - Twitter'da En Çok Bahsedilen Coinler Neler?

Buraya kadar coinler market değerine göre sıralanmış görünüyor. Fakat hemen XRP’nin arkasında Tron (TRX) bulunuyor. Bu noktadan itibaren artık toplulukların aktivitesinin etkileri başlamış denebilir. Market değeri açısından on ikinci sırada bulunan kripto para, Twitter’da yapılan analize göre en çok bahsedilen dördüncü para birimi. Bahsedilme oranı ise %5.2 seviyelerinde bulunuyor. Hemen arkalarından gelen Digibyte (DGB) ise süpriz kupon denebilir. Market değerine göre 67. sırada bulunan kripto para ilk beşin içerisine yerleşmiş durumda. Digibyte ve Tron’un bu kadar yüksek seviyelerde bulunması acaba bu coinlerin gelecekteki pozisyonları için bir ipucu olabilir mi yoksa topluluklarının Twitter’da aktif olma oranı herhangi bir şey ifade etmiyor mu? Bunun yorumunu size bırakıyoruz.

BitcoinSV (BSV),Iconx (ICX), EthereumClassic (ETC), Dash (DASH) ve DogeCoin (DOGE) ise son dönemde adını ilk 20’ye yazdıran kripto paralardan. Büyük ivmelenme yaşayan ve geçtiğimiz günlerde büyük tartışmalara sebebp olan kripto paralar hakkında bahsedilme oranlarının yükselmesi çok da şaşırtıcı olmayacaktır. Bir günde 400 dolar seviyelerine çıkan bir BSV veya 40 dolar seviyelerinden 120 dolar seviyelerine tırmanan Dash’in bu listede olması kesinlikle bir tesadüf değil. Aynı zamanda Ethereum 2.0 güncellemesinin yaklaşıyor olması ile birlikte Ethereum madencilerinin yeni gözdesi olmaya hazırlanan EthereumClassic’in, önümüzdeki dönemde Twitter’da en çok bahsedilen coinler listesinde daha da yukarılara çıkmış olması kimseleri şaşırtmayacaktır.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar