Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56210.01
9.27%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3226.29
3.87%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.33
5.73%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397.2
2.21%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Ünlü NBA Oyuncusunun Tokenizasyon Hikayesi!

NBA oyuncusu sözleşmesini tokenize ediyor.

Clock
Paylaş
Ünlü NBA Oyuncusunun Tokenizasyon Hikayesi!

Brooklyn Nets’in popüler oyuncusu Spencer Dinwiddie geçtiğimiz aylarda kendi sözleşmesini Ethereum üzerinde bir token olarak dijitalize etmek istediğini açıklamıştı. NBA ise peşinen böyle bir girişime izin vermeyeceğini açıklamıştı. Son gelişmeler ise bu girişime umut ışığı olabilir.

Binance BannerBinance Banner

Dinwiddie geçen yıl, 3 yıllık 34.5 milyon dolar değerindeki kontratı için Ethereum blokzinciri üzerinde bir token çıkarıp bunun için de 13.5 milyon dolara ICO yapmayı planladığını açıklamıştı. Böylece 3 yıllık kontratının bedelini erkenden alabilecek. Kontratının parası ise token holderlara 3 yıl içinde dağıtılacaktı. NBA buna çeşitli nedenlerden ötürü karşı çıkmıştı.

Stabil coin olarak hizmet veren Paxos ve ona bağlı Paxos Trust Company twitter üzerinden yaptığı açıklamada NBA yıldızı ile partnerlik imzaladığını ve token çıkarma sorununu aşacakları ortak bir bono çıkardılarını açıkladı. Haber bir süre önce Dinwiddie tarafından da onaylandı. Habere NBA tarafından bir yorum gelmese de yakın zamanda kontratların tokenize edildiğini görmek mümkün olacak gibi gözüküyor.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar