Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66849.99
0.46%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3557.84
-0.99%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.14
-2.31%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $609.5
0.11%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

UpBots Mayıs Ayı Raporunu Yayımladı!

UpBots’un yeni gelişim raporu sizlerle!

Clock
Paylaş
UpBots Mayıs Ayı Raporunu Yayımladı!

Bir algoritmik ticaret botu olan UpBots’un aylık gelişim raporu yayımlandı. Bu raporda yeni ayrıntılar kullanıcıları bekliyor. UpBots ekibi Mayıs ayı raporunda, platformun gelişimi ve pazarlama planları konusunda güzel bir ay geçirdiklerini belirtiyor.

728×90 muhabbit - UpBots Mayıs Ayı Raporunu Yayımladı!300x250 muhabbit - UpBots Mayıs Ayı Raporunu Yayımladı!

Platform Mayıs ayı boyunca, yeni likidite havuzları başlatmak için PancakeSwap ile çalışmalar yaptığını, bunun yanında TOMO ticaret botunu yayına aldıklarını belirtiyor. Yeni gelişmeler ile birlikte kullanıcı sayısında da artış yaşayan platform ay boyunca NFT platformu Twinci ile bir dizi AMA’ya ev sahipliği yaptığını belirtiyor.

İlginizi çekebilir: UpBots Nedir?

UpBots’tan edindiğimiz bilgilere göre, günde ortalama 67 kişi UpBots’a katılıyor ve UpBots üzerinde 6941‘e ulaşan hesap en az 1 cüzdan ile bağlantı sağlıyor.

0 8J 2qrm5kt4k0sX7 - UpBots Mayıs Ayı Raporunu Yayımladı!
Kullanıcı Sayısı

Ayrıca, bu ay itibarıyla PancakeSwap üzerinde UBXT stake etmek isteyen kullanıcıların, bunu yapabileceği belirtiliyor. UBXT-BUSD LP için açılan havuz, kullanıcıların huzurunda. LP’ler burada likidite sağladıklarında x0.5 bonus ödül kazanabilecek.

Ek olarak, kullanıcılar Beefy.finance üzerinde, UBXT-BUSD LP tokenları stake ettiğinde %1040 APY oranı ile gelir elde edebilecekler.

Pazarlama Faaliyetleri

Platform, ticaret botlarına erişmek için UBXT stake etme gereksinimini 2.500 UBXT‘ye düşürdüğünü açıkladı. Böylece kullanıcılar için ticaret yapmak daha ucuz ve botlara erişmek daha kolay hale gelmiş görünüyor.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda UpBots bir NFT avı başlatmıştı. Haziran ayında da bir NFT avı başlatacağını söyleyen UpBots, kullanıcıları yarışmaya davet ediyor. Bu ayın NFT temasının ise ticaret botuna bir isim bulunmasına yardımcı olmak üzerine olacak.

Tasarım 

Görünüşe göre UpBots ekibi, arayüzü geliştirmek ve hızlandırmak adına birçok yenilik yapmış. UpBots’a göre, kullanıcılar artık çok daha hızlı ve verimli bir ara yüzde işlemlerini tamamlayacak. Bu kapsamda UpBots’un gösterge tablolarına “yeni bir görünüm” için yepyeni tasarım maketleri sağlanmış. 

Ayrıca bu yeni tasarımların Paypal’ın önde gelen tasarımcılarından biri tarafından oluşturulduğu belirtiliyor.

0 iQyVgFBzOZMisdxV 708x600 - UpBots Mayıs Ayı Raporunu Yayımladı!
Yeni Görünüm
0 rKRO 3N7LvIvtK7I - UpBots Mayıs Ayı Raporunu Yayımladı!
Yeni Görünüm

KuCoin ve UpBots!

Bildiğiniz gibi UpBots’un algoritma botları an itibarıyla Binance Spot ve FTX üzerinde uyumlu bir şekilde çalışıyor. Bununla beraber artık KuCoin kullanıcıları da UpBots botunu kullanabilecek. Kullanıcıların bu işlem için Kucoin borsa hesabını UpBots’a bağlaması yeterli olacak.

Ayrıca UpBots üzerinde kendi ticaret botunu oluşturmak isteyen kullanıcılar için de güzel bir haber yer alıyor. Artık bu kişiler kendi botlarını istedikleri parametre üzerinde geliştirebilecek. Tabi bu özellik şu anda aktif değil fakat UpBots geliştiricileri, bu özelliği en kısa sürede kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

Sıcak cüzdanlar

Artık UpBots’ta UBXT’yi stake etmek için hem ConnectWallet hem de Trust cüzdanı kullanılabilecek.

Google ve Facebook İle Giriş

Kullanıcılar yeni yapılan bir güncelleme ile artık, Google veya FaceBook hesaplarıyla platforma giriş yapabilecek ve UpBots hesapları oluşturabilecek. Yeni tamamlanan bu özelliğin en kısa sürede kullanıma açılması bekleniyor.

UpBots’un aylık gelişim raporu hakkında daha detaylı rapor için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar