Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53545.09
3.89%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3148.37
2.89%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.02
5.92%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397
2.80%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

VeChain, TÜV Saarland Tarafından Dünyanın İlk 5 Yıldızlı Blockchain Şirketi Olarak Onaylandı!

Sıkı denetimlerden geçen şirketin sertifikayı almaya hak kazandığı açıklandı.

Clock
Paylaş
VeChain, TÜV Saarland Tarafından Dünyanın İlk 5 Yıldızlı Blockchain Şirketi Olarak Onaylandı!

Almanya ulusal akreditasyon kurumu olan ve ünlü Avrupa sertifikasyon kuruluşu DAkks tarafından akredite edilen TÜV Saarland, VeChain‘i dünyanın ilk 5 yıldızlı blockchain şirketi olarak onayladığını duyurdu.

Binance BannerBinance Banner

Bilindiği üzere VeChain’in resmi lansmanından bu yana, PwC, DB Schenker, BMW, DNV GL, Kuehne & Nagel, Shanghai Gas gibi çeşitli endüstrilerden çok sayıda tanınmış büyük şirketle ortaklıkları bulunuyor. Hizmetlerine devam eden şirket şimdi de akredite bir kurumdan onaylı sertifikasını almış oldu.

Yapılan açıklamada yeni sertifikanın, VeChain’in önde gelen hizmet olarak blockchain teknolojisi ile çözüm bulma hedefinin temelini oluşturduğu belirtiliyor.

TÜV Saarland’ın sertifikasına sahip olmak, VeChain tarafından sunulanlar gibi blockchain tabanlı hizmetler etrafında sıkı denetimler yapılması gibi koşulları içeriyordu. Bu denetimlerden bazıları arasında; teknik ölçeklenebilirlik, ağ güvenilirliği ve kullanım pratikliği gibi unsurların yer aldığı açıklandı. VeChain’in de, şirket tarafından sunulan hizmetlerin kullanımının çeşitli yargı alanlarının düzenlemelerine uygun olduğunu kanıtlamak için bu denetimlerden başarı ile geçtiği bildirilmiş oldu.

Sonuç olarak, kullanmış olduğu teknolojisi ve piyasada var olan birçok blockchain teknolojisi kullanım durumu nedeniyle VeChain, TÜV Saarland tarafından dünyada ilk ve tek onaylı, 5 yıldızlı blockchain hizmet sağlayıcısı olarak sertifikalandırılmış oldu.

TÜV Saarland’ın Genel Müdürü Thorsten Greiner, VeChain’in sektördeki öncülerden biri olduğunu ve kurumsal hizmetlerinin en yüksek standartları karşıladığını belirterek şu açıklamayı yaptı:

“Beş yıldızlı hizmet sertifikasını alan ilk şirket olarak VeChain, avantajlarını kanıtladı ve daha büyük ölçekli kurumsal dijital sistemleri veya devlet projelerini gerçekleştirme potansiyeline sahip oldu.”

VeChain’in CEO’su Sunny Lu ise yaptığı açıklama ile şu ifadelere yer verdi:  

“Bu sertifikayı almaktan onur duyuyoruz ve iş dünyasında hizmetlerimizi daha da iyileştirmenin yollarını arayacağız.” 

TÜV Saarland Hakkında

TÜV Saarland’ın blockchain hizmet sertifikasyon metodolojisi, yerleşik blockchain hizmet değerlendirme standartlarına ve sektör lideri uzmanlık ve deneyime dayanmaktadır. 

Değerlendirme modeli uluslararası alanda oldukça kabul gören şirketin blockchain sertifikasyon modelinin Çin‘deki Çin Halk Cumhuriyeti Sertifikasyon ve Akreditasyon İdaresi (CNCA) tarafından kullanılmak üzere yetkilendirildiği biliniyor.

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar