Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53534.03
3.82%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3134.4
2.35%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.7
5.11%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.1
2.51%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Vitalik Buterin’in Serveti Sekize Katlandı!

Vitalik Buterin’in serveti büyüyor!

Clock
Paylaş
Vitalik Buterin’in Serveti Sekize Katlandı!

Ethereum’un tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.428 $’ı aşmasıyla, Vitalik Buterin’in serveti sekize katlanmış durumda!

Mevcut ETH fiyatını baz alırsak, Buterin’in ana cüzdanı olan “VB” üzerindeki Ether varlıkları 470 milyon $’ı aşmış durumda.

Binance BannerBinance Banner

Ocak 2020’de Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’in ETH serveti sadece 58 milyon $ değerindeydi. Ether’in son 12 ay içindeki yükselişi, Buterin gibi uzun vadeli yatırımcıların yüzünün gülmesine olanak sağladı.

Bu duruma rağmen Buterin, Winklevoss kardeşler, milyarder yatırımcı Tim Draper ve MicroStrategy CEO’su Michael Saylor gibi birçok yüksek kripto değerine sahip olan bireylerin gerisinde kalıyor. Bunun en büyük sebebi, bu listenin hakimlerinin çoğunun Bitcoin sahibi olmasıdır.

Farklı kaynaklardan edindiğimiz bilgilere göre Buterin, ETH serverinin bir kısmını satmış. 2018 yılında Buterin, ETH’nin tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu sırada, Ethereum Vakfı’na bu ETH’leri tasfiye etmelerini söylemişti.

An itibarıyla ETH, son 24 saatlik işlem döneminde %13’lük bir artış gösterdi ve yılbaşından bugüne %92’lık bir artış sağladı.

Bu pozitif fiyat hareketinin yanı sıra, Ethereum’un günlük bazda ağ kullanımı, Bitcoin’den 3 milyar $ daha fazla ve sürekli artıyor.

Ne dersiniz? Vitalik Buterin, servetiyle devler liginde boy gösterebilecek mi?

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Muhabbit Market Cap için: Muhabbit Market Cap

Muhabbit DeFi Market Cap için: DeFi Market Cap

Telegram kanalımıza katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar