Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69324.48
-2.22%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3738.01
2.04%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.5
0.72%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $615.4
3.10%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Walmart Kripto Para Ürünleri İçin İş İlanı Açtı!

Walmart da kripto para dünyasına giriyor!

Clock
Paylaş
Walmart Kripto Para Ürünleri İçin İş İlanı Açtı!

Amerika Birleşik Devletleri’nin perakende mağazacılık devi Walmart, kripto para ürünleri için yönetici aradığı bir iş ilanı yayımladı.

Bugün (16 Ağustos 2021) Linkedln’de yayımlanan iş ilanına göre Amerika’nın perakende devi Walmart, kripto para ürünleri için “vizyoner bir lider” arıyor. İşe alınan “yöneticinin” Walmart için bir dijital para stratejisi oluşturması bekleniyor.

728×90 muhabbit - Walmart Kripto Para Ürünleri İçin İş İlanı Açtı!300x250 muhabbit - Walmart Kripto Para Ürünleri İçin İş İlanı Açtı!

“İşe alınan çalışan, dijital para birimi stratejisini ve ürün yol haritasını geliştirmekten sorumlu olacak. […] Dijital para birimleri/kripto para birimleri ve Blockchain ile ilgili teknolojilerde uzman olarak, ürün ve yeterlilik yol haritasının vizyonunu yönlendirecek.”

İş ilanında alınacak yöneticinin kripto para ile ilgili yatırımları ve ortaklıkları da tanımlama görevi olacağı yer alıyordu.

İş İlanı Rakibi Amazon’dan Sonra Geldi!

Walmart’ın iş ilanı, rakibi Amazon’un kripto para piyasasına görkemli bir giriş yapacağı şeklindeki iddiaların ardından geldi. Amazon geçtiğimiz haftalarda dijital para stratejisi için bir yönetici aradığı şeklinde bir iş ilanı yayımlamıştı. Bununla birlikte Amazon 6 ay kadar önce, 2021 yılının başlarında Meksika’da bir dijital para çıkartmak için bir ekip kurmak üzere bir iş ilanı yayımlamıştı.

Geçtiğimiz haftalarda Amazon hakkında bir iddia daha gündeme bomba gibi düşmüştü. İddia e-ticaret devinin Bitcoin dahil olmak üzere kripto para birimleriyle ödeme kabul edeceği şeklindeydi. Ancak daha sonra şirketten yapılan açıklamada, “Alana olan ilgimize rağmen, hakkımızda çıkan kripto para birimleri ile alakalı iddialar doğru değil.” şeklinde bir yalanlama gelmişti.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar