Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63821.2
3.32%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3495.18
2.28%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.76
-1.27%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $415
1.39%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Waves Exchange’de ETH Stake İşlemi Başladı!

Ethereum stake etmek ister misiniz?

Clock
Paylaş
Waves Exchange’de ETH Stake İşlemi Başladı!

Köklü bir DEX olan Waves Exchange, ETH Stake işlemlerini başlattığını ve yıllık %15.43 getiri oranı sunduğunu açıkladı!

ETH

Yukarıda gördüğünüz fotoğrafta, yatırdığınız ETH tutarına göre elde edebileceğiniz yıllık kazancı kolayca hesaplayabilirsiniz. Görselde gördüğünüz gibi 10 ETH’lik bir yatırım yaparsanız, yılda 1.54 adet ETH kazanabilirsiniz.

Binance BannerBinance Banner

Hatırlanacağı üzere yakın zaman önce Waves Exchange, BTC Stake işlemlerini de başlattığını ve yıllık %20’ye varan getiri oranın sunduğunu açıklamıştı.

ETH stake işlemi, Waves blockchaini üzerindeki ilk blockchainler arası ürün olarak nitelendiriliyor. Bu ürünü stake işlemine bıraktığınız takdirde, sistem size ETHLP varlıklarını tahsis edecektir. Bu ETHLP’ler, akıllı sözleşmeye yatırılan fonların teminatıdır. ETHLP fiyatı, stake işlemine bırakılan ETH miktarının dolaşımdaki ETHLP varlıklarının oranına göre oluşturulur. Bu arada kullanıcılar, ETH’lerini istedikleri zaman stake işleminden çıkarabilir ve elde ettiği ETHLP’leri satabilir.

Bildiğiniz gibi Waves üzerinde çalışan Swop.fi’de de tıpkı ETH staking işlemlerini yaptığınız gibi, farklı ürünler üzerinden de para kazanabilirsiniz. Şu anda Swop.fi üzerinde USDT-USDN, BTC-USDN, Swop-USDN gibi var olan birçok havuza yatırdığınız varlıklar, yıllık %150’ye varan faiz getirileri sunuyor.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar