Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69651.22
-0.51%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3814.53
1.97%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.1
-2.27%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $611.7
-1.80%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

WOO DAO, Resmi Teşvik Programını Başlattı!

WOO DAO; bu ekosisteminin büyümesinde ve hedeflerin gerçekleştirilmesinde katkısı olanlara, ”Katılımcı Teşvik Programı” aracılığıyla ödeme yapmayı planlıyor.

Clock
Paylaş
WOO DAO, Resmi Teşvik Programını Başlattı!

Son gelen açıklamaya göre; WOO DAO‘ya çekirdekten katkıda bulunanlar, büyüyen WOO Network, WOO DAO ve WOO tokenı için yardımcı programlara olan bağlılıkları için ödüllendirilecekler.

WOO DAO; ekosistem büyümesini desteklemek, hazineyi sürdürülebilir bir şekilde yönetmek, uzun vadede WOO token değerini de en üst düzeye çıkarmak için ileri görüşlü ve eylem odaklı bir topluluk olmayı hedefliyor.

728×90 muhabbit - WOO DAO, Resmi Teşvik Programını Başlattı!300x250 muhabbit - WOO DAO, Resmi Teşvik Programını Başlattı!

Ekip, WOO DAO’nun 6 Aralık 2021’deki başlangıcından itibaren diğer projelerle ortaklıklar kurmak ve WOO ağ ekosisteminin multi milyon dolarlık bir güce dönüştürmek için çalıştı. WOO DAO’nun misyon beyanını yerine getirmesine yardımcı olan çok sayıda özel katılımcıya ulaşmaktan dolayı da ayrıca mutlu olduklarını ifade ederek, bir teşvik programı başlatmaya karar verdiler.

Woo Network 1001x600 - WOO DAO, Resmi Teşvik Programını Başlattı!

WOO DAO’nun Ortaklık Hedefleri

WOO DAO’nun yönetiminde yer alanlar, güçlü ilişkileri teşvik eden ve WOO ağı ekosistemine değer katan birçok teklifi aynı anda uygulamaya koydular. İş ortaklığı yapılması planlanan hedeflerden bazıları:

  • Thetanuts ile ilk WOO opsiyon kasasını oluşturmak ve ürün iyileştirmelerine yardımcı olmak.
  • WOO’yu Bancor’daki en derin havuzlardan biri yapmak ve yakında Bancor DAO’nun multisig imzacılarından biri olmak.
  • WOO DAO hazinesini çeşitlendirmek ve WOO tokenını Olympus DAO hazinesine koymak için bir WOO tahvil programı oluşturmak için Olympus DAO’dan Olympus Pro hizmetinden yararlanmak.
  • Binance NFT pazarıyla ortaklık kurarak WOO finansal NFT’yi başlatmak.
  • NEAR ekosisteminde WOO likiditesini desteklemek için Ref Finance’te WOO ve NEAR için likidite sağlamak.

WOO DAO; bu ekosisteminin büyümesinde ve hedeflerin gerçekleştirilmesinde katkısı olanlara, ‘Katılımcı Teşvik Programı‘ aracılığıyla ödeme yapmayı planlıyor. Programın amacı, WOO DAO’nun geliştirilmesinde aktif olarak yer alan kişileri ödüllendirmek ve DAO’daki aktif çalışan sayısını artırmak olarak açıklanıyor. Programın, her 6 ayda bir temel katkıda bulunanlar ve çalışma grubu liderleri tarafından gözden geçirileceği ifade ediliyor.

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Daha fazla Blockchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar