Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66333.32
-0.20%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3207.74
0.48%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.58
-1.73%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $608.7
2.06%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

WOO Network, BNB Chain Üzerinde WOOFi Earn’ü Başlattı!

Kullanıcılarına en iyi getiri fırsatlarını sunmayı hedefleyen WOOFi Earn, BNB Chain üzerinde başlatıldı. Detaylar ise haberimizde.

Clock
Paylaş
WOO Network, BNB Chain Üzerinde WOOFi Earn’ü Başlattı!

WOO Network, Medium ve Twitter hesabından yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Duyuruya göre bundan böyle WOO Network kullanıcıları, WOOFi otomatik gelir stratejileri ile BNB Chain üzerinde farming yapabilecek.

İlginizi çekebilir: WOO Network Nedir?

728×90 muhabbit - WOO Network, BNB Chain Üzerinde WOOFi Earn'ü Başlattı!300x250 muhabbit - WOO Network, BNB Chain Üzerinde WOOFi Earn'ü Başlattı!

Farming’deki Sorunlu Noktaların Çözümü

Birçok yatırımcı, “yield farming” konseptinden haberdar. Bu konsept ile yatırımcılar, dijital varlıklarını DeFi platformları üzerinde tutabiliyor ve karşılığında “fee” ve token ödülleri kazanıyorlar. Ancak bu uygulamada önemli 3 sorun bulunuyor ve bu 3 sorun yatırımcıların cesaretini kırıyor:

  • Güvenlik: Birçok kullanıcı kod okumayı bilmiyor, bu nedenle platformları incelemekte zorlanıyor.
  • Karmaşıklık: DeFi platformlarındaki karmaşıklık birçok kullanıcıyı bu alandan uzak tutuyor.
  • Karlılık oranı: Farming uygulaması manüel olarak yapıldığında bazen zararlara sebep olabiliyor. Bu işi daha profesyonel olarak yapanların karşısında amatör yatırımcıların getirileri azalıyor.

WOOFi Earn bu noktalarda devreye giriyor ve “hassle-free” konseptini uyguluyor. Bu konseptte, yatırımcılar basit olarak varlıklarını havuzlara yatırılabiliyor ve WOOFi Earn gerisini otomatik strateji modelleri ile tamamlıyor. WOOFi; güvenli ve test edilmiş, aynı zamanda karlı olan DeFi platformlarını seçiyor ve getiri oranlarında bir optimizasyon sağlıyor. Tüm bunları bir algoritma ile yapıyor ve en verimli seçenekleri tercih ediyor. Söz konusu güvenlik ve karlılık olduğunda WOOFi, farming’in vahşi doğasında kullanılabilecek önemli bir enstrüman.

İlginizi çekebilir: Binance WOO Network’e Yatırım Yaptı!

WOO Network’de En Düşün İşlem Ücretleri

Getirileri optimize eden uygulamalar arasında WOOFi Earn, mümkün olan en az işlem ücretleri ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Yatırımcılar yatırma veya çekme işlemleri için bir ücret ödemiyorlar. Daha da önemlisi, performans ücretleri WOOFi üzerinden WOO stake edenlere dağıtılıyor.

Uygulamanın lansmanı ile birlikte, WOOFi Earn performans ücretlerinin %3’üne sahip oluyor. Bu %3’lük ücret ikiye ayrılıyor: %2,5’i geri-alım mekanizması olarak WOO token alımında kullanılıyor. Geriye kalan %0,5 ise platformun geleceğe dair yatırım aracı olarak kullanılıyor. Bu getiriler, APY getirilerinin içerisinde hali hazırda tanımlanmış durumda. Yatırımcılar bu tutarları hesaplamak zorunda değiller. Bir karşılaştırma örneği olarak; benzer uygulamalarda (Yield Finance gibi) performans ücretleri %20’lere varan oranlarda. Buna ek olarak %2’lik de bir yönetim ücreti kesiliyor.

İlginizi çekebilir: DeFi Nedir?

Hangi Kripto Paralar Yatırılabiliyor?

WOOFi Earn üzerinde, BNB Chain’e ait tek taraflı tokenlar ile beraber (BNB, BUSD, CAKE vb.) WOO-BNB LP tokenları da yatırılabiliyor. Aşağıdaki görselde yer alan sağ taraftaki ikonlar ise, hangi platformlardan getiri elde edildiğini gösteriyor.

Woofi earn bnb chain - WOO Network, BNB Chain Üzerinde WOOFi Earn'ü Başlattı!

Yatırılan tokenlar istenildiği zaman çekilebilir ve cezası bulunmuyor. WOOFi Earn ekibi, devamlı olarak güvenli yeni platformlar için gözlem halindeler. Ek olarak, WOO Network topluluğu da Discord kanalları üzerinden yeni DeFi platformlarının bulunması konusunda istekliler ve paylaşım halindeler.

İlginizi çekebilir: Kripto Para Borsası WOO Network, Türkiye Pazarına Adım Attı!

Yol Haritası Nasıl?

WOOFi platformu; Swap, Earn ve Stake modüllerinden oluşuyor. WOO Network ekibi, her geçen gün WOOFi platformunu geliştirmek ve geleceğin teknolojisi olan DeFi alanında WOOFi’yi en gözde platform haline getirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

WOOFi, topluluğu ile yakın temasını sürdüreceğinin ve ihtiyaçlara göre ürününü yenileyeceğinin garantisini veriyor. Zincirler arası geçişler, çok zincirli uygulamalar ve ticaret stratejileri ile daha fazlası WOOFi ile kullanıcılara sunuluyor.

Not: WOOFi Stake özelindeki aylık 50K WOO ödüllerinin süresi 2 ay daha uzatıldı.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan WOO Network, Türk kullanıcıları için bir Telegram kanalı açtı.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar