Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67406.51
-0.10%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3510.88
-0.13%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.37
10.19%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.2
0.65%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

WordPress ile Ethereum Kazanmak İster misiniz?

Wordpress’te Ethereum üzerinden reklam geliri kazanmak ister misiniz?

Clock
Paylaş
WordPress ile Ethereum Kazanmak İster misiniz?

WordPress’in resmi internet sitesinde yayınlanan 10 Aralık gönderisine göre, yeni bir kripto eklentisi, WordPress kullanıcılarının reklam kazançlarını doğrudan Ether cüzdanlarına aktarmasına izin verecek.

728×90 muhabbit - Wordpress ile Ethereum Kazanmak İster misiniz?300x250 muhabbit - Wordpress ile Ethereum Kazanmak İster misiniz?

“EthereumAds” olarak adlandırılan eklenti, içerik üreticilerinin akıllı sözleşmeler kullanarak ETH olarak reklam ödemesi almasına olanak sağlayacak. Widget’ınızı ekledikten sonra gelen resmi açıklamada, akıllı sözleşmemizi kullanarak her iki haftada bir reklam alanınız otomatik olarak açık artırma ile en yüksek teklif verene satılır” gibi bir ibare mevcut.

EthereumAds’in internet sitesine göre, WordPress eklentisi, yayıncıların “banner” reklamlar aracılığı ile ETH kazanmasına izin vererek Google AdSense ile rekabet etmeyi planlıyor. EthereumAds, özellikle içerik üreticilerine daha düşük komisyonlar sunmayı vaat ediyor.

Görünüşe göre Google AdSense, reklam ücretlerinin %68’i gibi bir oranı içerik üreticilerine aktarıyor. Fakat EthereumAds’in vaadine göre, içerik üreticileri reklam ücretlerinin %90’ını elde edecek.

Yeni reklam eklentisi, internet siteleri, bloglar, reklam panoları gibi her tür içerik için geçerlidir ve kripto ile alakalı içerik ile sınırlandırılmamıştır.

EthereumAds, Google AdSense gibi büyük reklam platformlarıyla rekabet etmeyi amaçlıyor. Bakalım geleneksel reklam platformları kripto rakipleri ile nasıl başa çıkacak.

Dünyanın en büyük reklam platformunu sunan Google, geçmişte kripto ile bazı problemler yaşamıştı. Örneğin, 2019’da bildirilenlere göre, Ethereum’dan bahseden anahtar kelimeler, Google veritabanında kara listeye alınmıştı.

Daha fazla Ethereum Haberi için: Ethereum Haberleri

Muhabbit Market Cap için: Muhabbit Market Cap

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar