Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56140.01
9.18%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3225.56
3.88%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.25
5.74%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397.1
2.11%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

WordPress Kripto Dünyasını Sevindirecek Bir Haber Duyurdu

Clock
Paylaş
WordPress Kripto Dünyasını Sevindirecek Bir Haber Duyurdu
WordPress geliştirdiği yepyeni eklentisini kullanıcılarla buluşturuyor. Platform kripto paralar için borsa eklentisini sunuyor. Bu sayede web site sahiplerine kripto borsa oluşturma imkanı doğuyor. Eklenti ile beraber sistem daha basit hale geleceği düşünülüyor. Kripto para borsasını web site üzerinde kurmak isteyenler için güzel bir sürpriz oldu.

Binance BannerBinance Banner

Web site tarayıcıların büyük çoğunluğunu WordPress tabanı oluşturuyor. Dünyada bulunan web sitelerinin yüzde 35’inden fazlasını bu taban oluşturuyor. Platformun, basit ve kolay kurulum imkanı sunması birçok kişinin işini yeterince görüyor. 50 binden fazla eklentisi ile insanların uygulama ihtiyacını gideriyor. Şimdi de açıkladığı yeni eklenti ile kripto severlere büyük kolaylık sağlıyor.

Özellikle de kripto para alanında işletme sahibi olarak yatırım yapmayı düşünenler için iyi bir fırsat doğdu. WordPress’in sağladığı imkan ile yazılım ve kodlama bilgisine fazla ihtiyaç duyulmayacak. Sadece eklentiyi alıp düzenlemeniz yeterli olacaktır. Yeni girişimciler için büyük kolaylık sağlayacak. Ayrıca kripto para sitesine sahip olanlar içinde iyi bir eklenti olacak gibi. Platformu kullanan web site sahipleri, uygulama içi eklentiyi alarak entegre edebilecek.

WordPress Büyük Bir Adım Attı

WordPress kripto borsa eklentisini 22 Nisan gününde duyurdu. Duyuru ise, Blockchain girişim hızlandırıcısı Draper Goren Holm yaptı. Arka uç yazılıma sahip platformun yeni eklenti ile daha güçlü olduğu belirtildi. Yapılan açıklamada, ‘’Sadece üst düzey mühendisler için eklenti geliştirilmedi. Eklenti herkesin kripto borsası yapmasına imkan sağlıyor.’’ dedi. Ünlü girişimci Tim Draper ise şu yorumda bulundu:
WordPress üzerinden bireysel olarak merkezi olmayan kripto borsası kurmak mümkün. Eklenti herkesin kullanabilmesine olanak tanıyor. Platformda yer alan ekip, eklentiyi geliştirmek için iyi uğraş verdi.
Eklenti sayesinde web sitesi üzerinden kripto para, stablecoin ve token işlemleri yapılabilecek. Normal kripto borsaların yaptığı birçok uygulamaya izin verecek. Diğer bir önemli özelliği de siteye sahip olan kişiye para kazandırabilecek. Sistemin sorunsuz bir şekilde çalışacağı düşünülmekte.
Eklentinin arka yüzünde finans programlama sistemleri yer alıyor. API ve DeFi gibi önemli programlama sistemleri eklenti de görev alıyor. 
Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar