Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68434
-0.92%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3893.63
3.64%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.71
-2.57%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.8
0.08%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Worldcoin, kendi Layer 2 blok zinciri World Chain’i piyasaya sürüyor

Clock
Paylaş
Worldcoin, kendi Layer 2 blok zinciri World Chain’i piyasaya sürüyor

Yapay zeka şirketi OpenAI CEO’su Sam Altman’ın kurucusu olduğu Tools for Humanity, yeni kullanıcılar kazanma ve verimliliği artırma amacıyla World Chain isimli kendi Layer 2 blok zincirini duyurdu.

World Chain isimli yeni Layer 2 çözümü, Ethereum destekli olacak. World Chain, doğrulanmış insan kullanıcıların otomatik bot sistemleriyle rekabet etmeden işlem yapmasını ve işlemlerini ücretsiz yapmasını sağlıyor.

728×90 muhabbit - Worldcoin, kendi Layer 2 blok zinciri World Chain'i piyasaya sürüyor300x250 muhabbit - Worldcoin, kendi Layer 2 blok zinciri World Chain'i piyasaya sürüyor

Worldcoin projesi, insanların iris taraması ile Dünya Kimlikleri adı verilen kimlikler almasını sağlayan bir sistem üzerine çalışmalar yapmakta. Ayrıca kayıt olan bu kullanıcılar WLD token’ları alacaklar.

World Chain, bu yaz piyasaya çıkıyor

World Chain’in hedefi geniş ölçekte yeni kullanıcıların katılımını sağlamak ve mevcut kullanıcıların daha hızlı, daha ucuz ve daha güvenilir işlemler yapabilmeleri için kapasiteyi artırmak olarak belirtiliyor. Tools for Humanity, yeni Layer 2’nin bu yaz içinde piyasaya sürülmesi gerektiğini belirtti.

The Block‘un haberine göre Worldcoin web sitesine göre, projeye şu ana kadar 5 milyondan fazla kişiyi kayıt yaptırdı.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar