BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

XRP Balinaları Ellerindeki XRP Miktarını Düzenli Olarak Artırmaya Devam Ediyor!

Muhabbit Data üzerinde paylaştığımız verilere göre yüklü XRP tutan cüzdanların XRP miktarları 2019’un sonundan beri düzenli olarak artış göstermekte.

Yayın:

-

xrp

Yüklü XRP tutan cüzdanların tuttukları XRP miktarları düzenli olarak artmaya devam ediyor.

Muhabbit Data üzerinde paylaştığımız verilere göre yüklü XRP tutan cüzdanların XRP miktarları 2019’un sonundan beri düzenli olarak artış göstermekte.

Aralık 2019, Şubat 2020, Mart 2020 ve Haziran 2020’de cüzdan bakiyelerine bakıldığında 6 aydan uzun bir süre içerisinde cüzdanların ellerinde bulundurdukları miktarları düzenli olarak artırdıkları net şekilde gözlemlenebiliyor.

Son dönemde oldukça sessiz olan XRP, kripto para dünyasının en çok konuşulan oyuncularından biri konumunda. Birçok konuda eleştiri alan XRP, aynı zamanda piyasada uzun dönem varlığını koruyabilen kripto paralardan bir tanesi.

MoneyGram anlaşması ile birlikte geçmişte büyük sükse yapan XRP, On Demand Liquidty (ODL) ile birlikte kullanım alanını oldukça genişletmiş durumda. Ülkeler arası “swift” ücretlerinin maliyetinin yüksek olması sebebiyle para transferi kuruluşları ve bazı bankalar için önemli bir çözüm yaratan ODL, birçok platform tarafından aktif olarak para transferi için kullanılıyor. Ülkemizde de Ripple hizmetlerinden yararlanan Akbank, uzunca bir süredir İngiltere bankası Barclays’e yapılan para transferleri için Ripple ile gönderme seçeneği sunmakta.

Benzer şekilde Güney Kore, Tayland gibi birçok ülkede para transferler kuruluşu On Demand Liquidty hizmetini aktif olarak kullanmakta.

Merkeziyetsizlik konusunda her zaman eleştirilen XRP, yine de hız ve ucuz transfer konusunda oldukça başarılı.

Uzun zamandır büyük bir hareketlenme yaşamayan XRP için büyük cüzdanlardaki XRP artışı oldukça dikkat çekici görünüyor. Tabi cüzdanlardaki artış, farklı analistler tarafından farklı şekillerde yorumlanıyor.

Büyük XRP cüzdanlarında yaşanan zaman içerisindeki artışı siz nasıl yorumlarsınız? Görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler