Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63470.46
2.53%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3465.79
1.30%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.07
-3.24%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $415
1.07%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Yasağın Kalkmasının Ardından Coinler Hindistan’a Giriyor!

MCO Token, (MCO) Hindistan piyasasına giriyor.

Clock
Paylaş
Yasağın Kalkmasının Ardından Coinler Hindistan’a Giriyor!

Hindistan’daki kripto para yasağının kalkmasının ardından coinlerden Hindistan adımları gelmeye başladı. Bugün yapılan duyuruya göre MCO Token (MCO) Hindistan’da işlemlere başlıyor.

Binance BannerBinance Banner

Hindistan kripto para borsası CoinDCX üzerinde işlemlere başlayacak olan MCO Token, MCO/BTC ve MCO/INR (Hindistan Rupisi) paritelerinde işlemlere başlayacak. Yatırma işlemleri 10 Nisan’da alım satım işlemleri ise 14 Nisan tarihinde başlayacak.

Atılan adım ile ilgili olarak Cryptocom CEO’su Kris, listeleme işlemini ilk adım olarak değerlendirdi. Bu noktada gelecek dönemde Cryptocom tarafından yeni Hindistan adımları da gelecek gibi gözükmekte.

Bildiğiniz üzere mahkeme kararı ile Hindistan’da kripto para yasağı kalmıştı. Hemen ardından ise Kraken Borsası’ndan Hindistan adımı gelmişti. Diğer bir yandan ise Hindistan merkezli projeler için durum pozitif olarak algılanmış ve Wazirx (WRX) gibi projeler de yükselişler meydana gelmişti.

Gerek nüfusu gerek diğer özellikleri ile birlikte Hindistan Piyasası, kripto para sektörü için oldukça değerli bir konumda. Bu noktada önümüzdeki dönemde Hindistan için farklı platform ve projelerden adımlar gelecektir diye düşünüyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar