Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68634.48
1.20%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3790.44
-0.14%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.81
-0.16%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $597.1
-0.15%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

AK Parti, Küresel Kripto Para Borsası ile Görüşecek!

AK Parti’yi temsil eden AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, küresel kripto para borsası ile görüşecek.

Clock
Paylaş
AK Parti, Küresel Kripto Para Borsası ile Görüşecek!

AK Parti’yi temsil eden AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, kripto para dünyası ile ilişkileri ilerletmeye devam ediyor.

Neler Olmuştu?

Son 1 aydır Türkiye kripto para ekosistemi için önemli günler yaşanıyor. Her şey Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı “kripto para yasa tasarısı” açıklaması ile başladı. Açıklama sonrası kamuoyuna bir taslak sızmıştı. Sızdırılan kripto para yasa tasarısı taslağı, kripto para ekosisteminde tartışmalara konu olmuştu.

728×90 muhabbit - AK Parti, Küresel Kripto Para Borsası ile Görüşecek!300x250 muhabbit - AK Parti, Küresel Kripto Para Borsası ile Görüşecek!

Kripto para yasa tasarısı taslağını konuşmak üzere sosyal paylaşım platformu Twitter üzerinde grup konuşması açan ünlü analist Kamile Uyar ve Vuca ekibi, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş’ı ağırlamıştı.

Konuşmanın sonunda Elitaş, kripto para yasa tasarısı taslağını konuşmak üzere kripto para sektöründe önde gelen isimleri Meclis’e çağırmıştı. Kripto para ekosisteminden isimler, Meclis’te Elitaş’ın konuğu olmuştu.

Meclis gorusmesi 1200x540 - AK Parti, Küresel Kripto Para Borsası ile Görüşecek!
Meclis görüşmesi

İlk Metaverse Görüşmesi

AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, kripto para dünyasındaki gelişmeleri takip ederek geçtiğimiz gün (17 Ocak 2022) partinin ilk Metaverse görüşmesini gerçekleştirmişti.

Elitaş Binance ile Görüşecek!

Kripto para dünyası ile görüşmelerine devam eden Elitaş, bu kez küresel kripto para borsası Binance’in Türkiye temsilcileri ile görüşeceğini açıkladı.

Bloomberght’nin haberine göre, AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş Perşembe günü (20 Ocak 2022) Binance’in Türkiye kolunun temsilcileri ile bir araya gelecek. Meclis’te gerçekleşeceği belirtilen görüşmede Binance temsilcilerinin Elitaş’a kanuni düzenlemeler konusunda görüş ve önerilerini sunacağı belirtiliyor.

Binance Türkiye temsilcileri tarafından yapılacak sunumun, Meclis’e verilmesi planlanan yasa tasarısı taslağını etkileyebileceği düşünülüyor.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar