Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65339.44
0.36%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3158.15
3.68%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.76
10.06%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $568.2
0.94%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Andre Cronje:”Kripto Para Öldü, Çok Yaşa Kripto Para”

Andre Cronje, kripto paralar hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Clock
Paylaş
Andre Cronje:”Kripto Para Öldü, Çok Yaşa Kripto Para”

DeFi sektörünün en önemli geliştiricilerinden biri olan fakat yakın zaman önce kripto para sektöründen ayrılan Andre Cronje, kripto paralar hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yearn Finance ve Fantom’daki çalışmalarıyla ön plana çıkan Andre Cronje, 2022 yılının Mart ayında kripto para sektöründen ayrıldığını açıklayarak kamuoyunda yankı uyandırmayı başarmıştı. Kripto para dünyasından ayrılan Cronje, blog sayfasından yapmış olduğu paylaşımla sessizliğini bozdu.

728×90 muhabbit - Andre Cronje:"Kripto Para Öldü, Çok Yaşa Kripto Para"300x250 muhabbit - Andre Cronje:"Kripto Para Öldü, Çok Yaşa Kripto Para"

Andre Cronje:”Kripto para öldü!”

kripto paralar muhabbit 937x600 - Andre Cronje:"Kripto Para Öldü, Çok Yaşa Kripto Para"

DeFi sektörünün önemli ismi Andre Cronje, yaptığı paylaşımına “Kripto para kültürünün yükselişi ve düşüşü” başlığını atarken, paylaşımda ilk olarak şu ifadeler yer aldı:

“Kripto para öldü. Çok yaşa kripto para!”

Andre Cronje

Andre Cronje’nin tezatlık içeren cümlesinin devamında şu ifadeler yer aldı:

“Keşke daha yaşlı biri olsaymışım. Geçmiş yıllarda yaşayıp para politikalarının kurulduğu dönemleri görebilseydim. O dönem yapılan hatalara da şahit olabilseydim. Çünkü o zamanlarda yapılan hataların çoğunu şu an biz yapıyoruz. Kripto para dünyasında çalışan insanlar genelde “Ben daha iyisini yapabilirim”cümlesini kullanıyor. Bunu ifade eden kişilerin ekonomik bilgisi Wikipedia okumaktan öteye geçmemiştir. “

Andre Cronje

Cronje, kripto para dünyasındaki kişilerin, “Ben daha iyisini yapabilirim.” düşüncesi içinde olduklarını fakat icraat noktasında bir adım ileri gidemediğini savundu. Cronje açıklamalarının devamında kripto paralarda regülasyon gerekliliğinin de altını çizdi.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar