Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56825.43
2.24%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3236.22
0.42%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.25
-1.01%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $395.5
-1.49%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Avalaunch, Dexalot Entegrasyonunu Duyurdu!

Kullanıcılar, tek bir tuş ile IDO’dan aldıkları tokenları otomatik olarak Dexalot’a aktarabilecek.

Clock
Paylaş
Avalaunch, Dexalot Entegrasyonunu Duyurdu!

Merkeziyetsiz bir ön satış platformu olan Avalaunch, yaptığı açıklama ile yine merkeziyetsiz bir kripto para borsası olan Dexalot ile entegrasyon yapıldığını duyurdu.

Binance BannerBinance Banner

Yapılan açıklamada yeni entegrasyonun, geleneksel merkezi borsaların sunduğu hizmete benzer şekilde, merkeziyetsiz bir borsa (DEX) yaratma vizyonu ile bağlantılı olduğu belirtildi.

İlginizi çekebilir: Dexalot Nedir?

Bilindiği üzere Avalanche DEX’lerinde fiyat tekliflerinin verilebileceği ve uygulanabileceği geleneksel bir merkezi limit emir defteri (“CLOB”) uygulaması bulunmuyor. CLOB sistemi, kripto para piyasasında alım satım yapmak için en verimli yollardan biri olarak bilinir.

Dexalot ise piyasa yapıcılığı ve bir CLOB hizmeti sunan merkeziyetsiz bir borsadır. Ayrıca bu hizmetin sunulacağı ve Avalanche üzerine kurulan ilk alt ağlardan biri olacak bu durum, Dexalot’u diğer merkeziyetsiz borsalardan ayıracak. Bunun yanında listeleme süreçlerinde de yenilikler getirecek olan Dexalot, Dexalot Discovery adını verdiği yeni bir sistem başlatıyor. Burada borsanın amaçları arasında; destek limiti siparişleri, botların kullanıcıları engellemesini önleme ve kullanıcılara girecekleri emirler için imkan tanıma gibi özellikler yer alacak.

Dexalot

Dexalot Entegrasyonu İle Ne Olacak?

Yeni entegrasyon ile birlikte Avalaunch kullanıcıları, tek bir tuşa basarak IDO’dan almış oldukları tokenları Dexalot’a otomatik olarak yatırabilecekler. Ayrıca belli başlı şu özellikler de kullanılabilir hale gelecek:

  • Tek bir tuş ile IDO tokenları otomatik olarak Dexalot’a aktarılabilecek.
  • Teklifler listelemeden önce emir defterine yazılabilecek.
  • CLOB sistemi sayesinde merkezi bir alım satım tarzında işlem yapılabilecek.
  • Dexalot, kendi alt ağını devreye aldıktan sonra daha az ücretle işlem yapılabilecek.
  • Token fiyatları gerçek arz ve talebe dayalı olacak.

İlginizi çekebilir: IDO Nedir?

Sonuç olarak, kullanıcılar, Avalaunch’ta bir IDO’ya kaydolma şekline benzer en iyi fiyat tekliflerini sunmak için imkan elde edebilecek. Böylece, Dexalot’un CLOB hizmetinden yararlanan kullanıcıların, belirli bir projeden pay alma şansları eşitlenmiş olacak.

Avalaunch Hakkında

Avalanche tarafından desteklenen bir Launchpad platformu olan Avalaunch, yeni çıkacak olan projelerin adil ve geniş dağıtıma öncülük etmektedir. Avalanche’ın ölçeklenebilir, yüksek verimli ve düşük gecikmeli platformundan yararlanan Avalaunch, güçlü toplulukların büyümesine yardımcı olmak için ekipler için kullanıcılar tarafından geliştirilmiştir.

Proje seçiminde tamamen kullanıcı odaklı çalışan platform, yatırımcı yararını ilk sırada tutuyor.

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar