Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64711.28
1.56%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3102.41
1.61%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.61
4.99%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $565.9
1.93%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Binance İki Altcoin İçin Kaldıraçlı Tokenlerini Duyurdu!

Yeni adım ile birlikte son günlerin popüler altcoinleri Cardano (ADA) ve ChainLink (LINK) için de kaldıraçlı token hizmeti başlatılmış oldu. 

Clock
Paylaş
Binance İki Altcoin İçin Kaldıraçlı Tokenlerini Duyurdu!

Binance bugün yaptığı duyuru ile birlikte 2 altcoin için kaldıraçlı token eklediğini duyurdu.

Bu adım ile birlikte Binance üzerinde toplamda 4 coin için kaldıraçlı token oluşturulmuş oldu. İlk olarak Bitcoin için olduşturulan kaldıraçlı tokenler geçtiğimiz gün Ethereum için de oluşturulmuştu.

Yeni adım ile birlikte son günlerin popüler altcoinleri Cardano (ADA) ve ChainLink (LINK) için de kaldıraçlı token hizmeti başlatılmış oldu.

Yeni tokenler işleme 16 Temmuz’da başlayacak.

Cardano (ADA)

2020 yılına hızlı bir giriş yapan Cardano (ADA), yılın en çok ilgi gören aynı zamanda yükseliş gösteren altcoinlerinin başında geliyor. Yatırımcılarını uzun süre bekleten Cardano ekibi sonunda Shelley güncellemesi ile adımlarını hızlandıracak gibi görünüyor. Yeni bir “roadmap” ile yatırımcılarının karşısına çıkan ekip 2020 yılında oldukça önemli adımlar atmış durumda.

Cardano ADA Grafiği - Binance İki Altcoin İçin Kaldıraçlı Tokenlerini Duyurdu!
Cardano (ADA) Fiyat Grafiği

ChainLink (LINK)

LINK de 2020 yılının en çok ses getiren altcoinleri arasında bulunuyor. Özellikle DeFi ürünlerinin fiyat beslemesi noktasında LINK verilerinden yararlanması, LINK verilerinin yaygınlığını önemli derecede artırmış görünüyor. SOn dönemde birçok ortaklık duyurusu yapan ChainLink, fiyat noktasında da yatırımcılarını oldukça mutlu ediyor gibi görünüyor. Mart ayında neredeyse 1 $ seviyelerine kadar düşen LINK fiyatı an itibariyle 8 $’ın üstünde seyretmekte.

LINK Fiyat Grafiği - Binance İki Altcoin İçin Kaldıraçlı Tokenlerini Duyurdu!
LINK Fiyat Grafiği
Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar