Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51768.01
1.30%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3066.05
3.69%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.19
2.34%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $384.5
1.13%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Bitfinex DeFi’a Karşı! Lending Pro Geliyor!

Özellikle DeFi üzerindeki lending platformlarının popüleritesinin artmasının ardından gelen bu adım, Bitfinex’in lending tarafında pazar payının azalmasının sonucu olabilir.

Clock
Paylaş
Bitfinex DeFi’a Karşı! Lending Pro Geliyor!

Bitfinex yaptığı yeni duyuru ile birlikte Lending Pro çözümünü duyurdu.

Lending Pro ile birlikte lens,ng işlemleri otomatik bir şekilde gerçekleştirilebilecek.

Binance BannerBinance Banner

Ağustos’un ilk haftasında başlatılacağı açıklanan yeni çözüm, kullanıcıların lending işlemleri sayesinde otomatik olarak gelir elde etmesini amaçlamakta.

Tamamen kişiselleştirilebilir arayüz ile kullanıcılarının karşısını cıkacak olan Lending Pro, otomatik olarak lending işlemlerinin gerçekleştirilebilmesini sağlayacak. Kullanıcı kendi limitlerini sisteme tanımladığı an itibariyle sistem çalışmaya başlayarak bakiyeleri otomatik olarak lendinge koyabilecek.

Bu şekilde kişi sürekli bir takip içerisinde olmadan piyasa şartlarına göre lending işlemlerini gerçekleştirebilecek. Yeni çözüm ile birlikte kullanıcı gelirlerinin arttırılması amaçlanmakta.

Yeni Lending Pro arayüzünde hesap makinesi, ticker paneli, lending formu, cüzdan paneli, günlük kazanç paneli ve oranların bulunduğu bir tablo da bulunmakta.

Konu ile ilgili olarak Bitfinex ve Tether CTO’su Paolo Ardoino şunları söyledi:

Lending Pro kullanıcılarımıza eşten eşe lending hizmetlerini en verimli şekilde değerlendirme imkanı sunacak. Bu sayede kripto paraları üzerinden pasif gelir kazanan kullanıcılarımız otomatik işlem teknolojisinin de yardımıyla en iyi oranlardan lending işlemlerini gerçekleştirebilecek. Lending Pro aracını kullanıcılarımız gelirlerini en üst seviyeye çıkarabilmek için oluşturduk.

Geçtiğimiz dönemde API aracılığıyla otomatik “lending” hizmeti veren Coinlend gibi üçüncü parti yazılımlar kullanılıyordu. Bitfinex tarafından gelen bu adım sonrasında üçüncü parti yazılımlara ihtiyaç kalmayabilir.

Özellikle DeFi üzerindeki lending platformlarının popüleritesinin artmasının ardından gelen bu adım, Bitfinex’in lending tarafında pazar payının azalmasının sonucu olabilir.

Siz lending işlemleri yapıyor musunuz? Yapıyorsanız hangi platformları tercih ediyorsunuz?

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar