Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63409.08
-4.43%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3100.25
-4.60%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.54
-6.18%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $549.5
-4.75%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Bitmain Yeni Madencilik Ekipmanını Görücüye Çıkarıyor!

Dünyanın en büyük Bitcoin madenciliği ekipmanı üreticisi konumunda bulunan Bitmain, daha verimli olduğu iddia edilen yeni cihazını tanıtmak üzere.

Clock
Paylaş
Bitmain Yeni Madencilik Ekipmanını Görücüye Çıkarıyor!

Bitmain yeni Bitcoin madenciliği ekipmanını görücüye çıkarıyor. Dünyanın en büyük Bitcoin madenciliği ekipmanı üreticisi konumunda bulunan Bitmain, daha verimli olduğu iddia edilen yeni cihazını tanıtmak üzere.

728×90 muhabbit - Bitmain Yeni Madencilik Ekipmanını Görücüye Çıkarıyor!300x250 muhabbit - Bitmain Yeni Madencilik Ekipmanını Görücüye Çıkarıyor!

5 Nanometre Teknolojisi

5 Nanometre teknolojisi ile üreten çiplerden güç alan yeni cihazın, daha hızlı olduğu ve daha az enerji tükettiği düşünülüyor. Saniyede 150 “terahash” güç ürettiği iddia edilen cihazın, saatte 3,1 kilowatt enerji tükettiği de gelen veriler arasında bulunuyor.

Wu Blockchain tarafından ortaya atılan iddiaya göre Bitmain’in yeni cihazının adı S19XP.

Wu’ya göre Bitmain, bu hafta gerçekleşecek olan Dubai Zirvesi’nde cihazını tanıtacak. Ek olarak Wu, Bitmain’in tanıtım öncesinde bazı cihazları VIP müşterilerine göndermeye başladığını da iddia ediyor.

En Güçlü Cihaz Olabilir

Wu Blockchain tarafından ortaya atılan teknik verilerin doğru çıkması halinde S19XP, gelmiş geçmiş en güçlü Bitcoin madenciliği ekipmanı olacak. 7 nanometre teknolojisi ile üretilen S19 Pro tarafında 110 “terahash” güç üretilirken yeni cihaz, yüzde 36 oranında daha iyi performans sunmuş olacak.

5 nanometre teknolojisi ile üretilen çipleri bu yılın başında TSMC’den almaya başlayan Bitmain’in yeni cihazları fazlasıyla merak ediliyor.

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar