Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65142.38
0.19%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3555
1.07%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.07
1.16%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $598.8
1.29%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

BitMart Faaliyetlerine Devam Etmeye Başladı!

Borsanın CEO’su Xia, yeni açıklamalar yaptı.

Clock
Paylaş
BitMart Faaliyetlerine Devam Etmeye Başladı!

Geçtiğimiz günlerde saldırıya uğrayan kripto para borsası Bitmart, bilgisayar korsanlarının sıcak cüzdanlarından 200 milyon $’lık fon çalmasının ardından faaliyetlerine devam etmeye başladı.

200 milyon $’lık saldırıdan 3 gün sonra borsanın CEO’su Sheldon Xia, bugün (08.12.2021) bir tweet attı.

728×90 muhabbit - BitMart Faaliyetlerine Devam Etmeye Başladı!300x250 muhabbit - BitMart Faaliyetlerine Devam Etmeye Başladı!

Xia’nın dediklerine göre para yatırma ve çekme işlemleri, kısa bir süre içinde aktif hale getirilecek. Ayrıca BitMart, Bitcoin, Ethereum ve Solana için para yatırma adreslerinin hepsini değiştireceğini de açıkladı.

Bunun yanı sıra Xia, kullanıcılardan hesaplarından en az bir kere çıkmalarını ve ardından tekrar giriş yapmalarını tavsiye ediyor.

Geçtiğimiz günlerde saldırıya uğrayan BitMart, elde ettiğimiz verilere göre 100 milyon $’lık çeşitli Ethereum tabanlı kripto para birimlerini ve 96 milyon $’lık BSC ağına ait kripto paraları bünyesine geçirdi.

Bununla birlikte borsa, teşvik amacı altında USDT sahibi kullanıcılarına “sadakat ödülü” vereceğini açıkladı. Elde ettiğimiz bilgilere göre etkinlikte, 1 milyon adet BMX dağıtılacak.

Elde ettiğimiz verilere bakacak olursak, BitMart’tan en fazla çalınan token SHIB oldu. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde de bir merkeziyetsiz finans protokolü olan BadgerDAO saldırıya uğramıştı.

BadgerDAO tarafında yaşanan zaiyat ise 120 milyon $ olarak açıklandı. Bununla birlikte kaybolan fonların 50 milyon $’lık kısmı ise Celcius Network’e aitti.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar