Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59747.15
3.40%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3185.32
2.31%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.94
1.37%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $536.1
0.75%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

ByBit Güncelleme Raporunu Yayımladı!

ByBit’in yayımladığı geliştirme raporuna göz atmak ister misiniz?

Clock
Paylaş
ByBit Güncelleme Raporunu Yayımladı!

200’den fazla ülkeye ve 2.5 milyon müşteriye hizmet veren ByBit, yeni bir rapor yayımladı.

Rapora göre ByBit, 2021 yılının ilk çeyreğinde 1 trilyon $’dan daha fazla toplam hacim gördü. Bunun yanı sıra borsa, günlük işlem hacmi bazında 76 milyar $’lık bir rekora imza attı.

728×90 muhabbit - ByBit Güncelleme Raporunu Yayımladı!300x250 muhabbit - ByBit Güncelleme Raporunu Yayımladı!

Bununla beraber borsa, kullanıcılarına yeni yüzünü de tanıttı. Görsel bir güncelleme ile daha taze bir görünüm kazanacak olan borsa, yeni bir logo, yeni ana sayfa tasarımı ve yepyeni bir mobil arayüzünü kullanıcılarına tanıttı.

ByBit DeFi Popülaritesine Sessiz Kalmadı!

Bununla beraber, bildiğiniz gibi geçtiğimiz sene DeFi gibi yeni bir sektörün doğuşunu ve popülerleşmesini izledi. Çoğu büyük şirket bu popülerliği göz ardı etmezken, ByBit de kendi ByFi platformunu kurduğunu açıkladı. Ayrıca platform, kullanıcılara bulut madenciliği desteğini de sunuyor.

24 Mayıs 2021’de piyasaya sürülen bu ürün için ByBit, sunduğu teklifleri de genişletmeyi planlıyor.

Ayrıca platform, hem spor hem de opsiyon ticaret işlemlerini kullanıcılarının huzuruna sunmayı planlıyor. Geri bildirimleri dinlediklerini belirten şirket, 2021’in 3. çeyreği için bu güncellemeyi planladığını açıkladı. Bunun yanı sıra borsa, türev ürünlerini de yılın son çeyreğinde sunacağını açıkladı.

Son olarak ByBit kullanıcıları için yeni bir cüzdan güncellemesi geliyor. ByBit Wallet 2.0 ile kullanıcılar daha verimli bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilecek ve düşük bekleme süreleri ile karşılaşacak.

Hala ByBit hesabınız yoksa bizim linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar