BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Coinbase 19 Yeni Coini Listelemek İçin Araştırdığını Duyurdu!

Coinbase tarafından incelemeye alınan coinler arasıdna birçok farklı kulvardan coin bulunuyor.

Yayın:

-

Coinbase Kripto Para Borsası

Coinbase bugün yaptığı duyuru ile birlikte 19 farklı coini listeye aldığını duyurdu.

Yapılan açıklamada coinlerin Coinbase standartlarına uygun olup olmadığı inceleneceği belirtildi. Sonucun olumlu olması halinde ise platformda listelenme öngörülüyor. Bildiğiniz üzere Coinbase listelemesinin ardından önemli yükselişler yaşayabiliyor.

Coinbase tarafından incelemeye alınan coinler arasında birçok farklı kulvardan coin bulunuyor.

Son günlerin popüler merkeziyetsiz finans ürünlerinin de bulunduğu listede, Paxos’un dijital altını PaxGold da yer almakta.

Geçtiğimiz günlerde yaşadığı inanılmaz yükselişin ardından, büyük bir hüsran yaratarak yüzde 70’ten fazla düşen Ampleforth (AMPL) da listede bulunuyor. Açıklamanın ardında hızla yükselen AMPL, an itibariyle yüzde 36’dan fazla bir artış yaşamış durumda. DeFi platformlarından Balancer’ı da inceleme kararı alan Coinbase, Blockstack, Fetch.ai, Hedera Hashgraph  bulunuyor.

Merkezsiz borsalar arasında hacmini son günlerde oldukça yükselten Curve Finance de listeye adını yazdıran coinler arasında bulunuyor. Bildiğiniz üzere son 2 ay içerisinde 50 kat artıran platform Uniswap’ın ardından en yüksek hacme sahip DEX olarak öne çıkmakta.

Geçtiğimiz günlerde yeni bir yol haritası açıklayan Curve, Compound benzeri bir yönetişim tokeni çıkaracağını da açıklamıştı. Platforma likidite sağlayan kişilere dağıtılacak token, sahiplerinin platformda söz sahibi olmasını sağlayacak.

Ethereum üzerinde Bitcoin’e eşlenik oluşturulan Wrapped Bitcoin (WBTC) de ineleme altına alınan tokenler rasında bulunuyor.

Sizce incelemeye alınan coinlerden ilk hangisi Coinbase’de listelenmeyi başaracak?

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALTCOIN

Project Serum Büyük Sükse Yarattı! Binance de Listeliyor!

Az önce yapılan duyuru ile birlikte Binance, SRM Token’e platformunda yer vereceğini açıklamış durumda.

Yayın:

-

Serum Merkezsiz Borsa

FTX’in merkezsiz borsa projesi Project Serum, bugün satışa çıkıyor. İki farklı borsa üzerinden satışa çıkacak yeni token FTX ve Bitmax üzerinden alınabilecek.

Solana üzerine inşa edilen ve bu sayede oldukça hızlı olacağı belirtilen platformun yakıtı ise SRM Token olacak. Tüm kullanımlar ise SRM Token yakımı için değerlendirilecek.

Bugün yapılacak satış beklenirken sürpriz bir adım da Binance’ten geldi. Son günlerde arka arkaya DeFi ürünlerini listelemeye devam eden kripto para borsası, geçtiğimiz gün Yearn Finance’i (YFI) listelemişti.

Az önce yapılan duyuru ile birlikte Binance, SRM Token’e platformunda yer vereceğini açıklamış durumda.

SRM/USDT, SRM/BTC, SRM/BNB ve SRM/BUSD paritelerinde işlem görecek yeni token bugün itibariyle alınıp satılabilecek.

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

İşte ABD’nin Custody’e İzin Verdiği 10 Token!

İşte merakla beklenen o 10 token!

Yayın:

-

10

New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı, satış ve ticaret için 8 sanal para birimi ve lisanslı kurumlar tarafından muhafaza edilmesi onaylanan 10 tokeni listeleyen bir rapor hazırladı.

New York Finansman Hizmetler Departmanı internet sitesinde (NYDFS) 3 Ağustos’ta yapılan bir güncellemeye göre, eyalet düzenleyicileri listeleme ve ticaret için 8 kripto para birimini onaylamış durumda. Bu tokenler arasında Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Binance USD (BUSD), Gemini Dollar (GUSD), Pax Gold (PAXG) ve Paxos Standard Token (PAX) var. NYDFS, bu tokenlere muhafaza için yeşil ışık yaktı. Muhafaza listesinde ayrıca ek olarak XRP ve Ethereum Classic’te yer aldı. Bu eklemeler ile birlikte toplamda muhafazası yapılabilecek 10 adet token mevcut.

NYDFS, “New York’ta sanal para birimi ticari faaliyetlerini yürütmek üzere DFS tarafından lisanslanan herhangi bir kuruluş, onaylanmış amaçları için listelenmiş tokenleri kullanabilir” dedi. Ancak, herhangi bir lisanslı işletmenin, listeye alınmış herhangi bir tokeni kullanmadan önce düzenleyici kurumu bilgilendirmesi gerektiği not olarak düşülmüş durumda.

Duyuruda ayrıca NYDFS’in herhangi bir zamanda listesinden herhangi bir tokeni çıkarma ve herhangi bir tokenin faaliyetini sınırlama ve listeyi tamamen durdurma yetkilerine sahip olduğunu belirtildi.

ABD’de Kripto Düzenlemesi

NYDFS, kripto para birimleri için düzenleyici görevi gören New York’taki en büyük düzenleyici kurumlardan biridir. Amerika Birleşik Devletleri’nin finans başkentinin evi olan NYDFS, genellikle yeni düzenleyici eylemlerin en ön saflarında yer alır.

Haziran ayında düzenleyici kurum, kripto şirketlerinin tokenleri listelemeleri için koşullu bir lisans türüne izin vereceğini duyurdu. Firmalar, yapı, sermaye, sistemler ve personel gereksinimleri ile ilgili özel rehberlik alacak. Bu rehberliği almak için mevcut bir BitLicence sahibi ile iletişime geçebilir.

Bu kripto düzenlemelerine netlik katan OCC, ABD’de bankaların muhafaza servislerinin önünü açmış durumda. Bu gelişme ile beraber kurumsal yatırımcılar artık ABD’de kripto paralarını banka üzerinde muhafaza edebilecek. Muhtemelen gelişen teknoloji ile birlikte, ABD’deki çoğu banka müşterilerine bu tür hizmetleri sunmaya başlayacak.

OKUMAYA DEVAM ET
Coinex
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.