Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66072.01
0.52%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3553.5
4.02%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30
1.39%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $605.6
1.66%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Coinbase ETH 2.0 Stake İşlemlerini Başlattığını Duyurdu!

Coinbase, Ethereum stake etmek isteyen kullanıcılarına bir çözüm sunmaya başladı!

Clock
Paylaş
Coinbase ETH 2.0 Stake İşlemlerini Başlattığını Duyurdu!

Ethereum 2.0 Stake işlemlerinin başlamasından 2 ay sonra ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, bazı müşterilerinin Ethereum staking işlemlerinden yararlanabileceğini açıkladı.

728×90 muhabbit - Coinbase ETH 2.0 Stake İşlemlerini Başlattığını Duyurdu!300x250 muhabbit - Coinbase ETH 2.0 Stake İşlemlerini Başlattığını Duyurdu!

Coinbase kullanıcıları, Ethereum’larının bir kısmını kilitleme şartıyla yılda %6’ya varan ödüller kazanabilecek.

Bugün yayımlanan bir blog gönderisine, borsa bekleme listesinden çıktıkları anda kullanıcılara bilgilendirme göndereceklerini söyledi.

Bildiğiniz gibi Ethereum, yeni güncellemesi ile proof-of-work algoritmasından, proof-of-stake algoritmasına geçiş yapmaya hazırlanıyor.

Bu güncellemenin sonucunda, ağ daha ölçeklenebilir olacak. Bununla beraber DeFi uygulamaları ve NFT kullanımı çok daha ucuz işlem ücretleri ile kullanıcılara sunulacak. Bildiğiniz gibi genellikle Ethereum ağı üzerinde çalışan DeFi uygulamaları ve NFT’ler, ağı gün geçtikçe daha kalabalık bir hale getirdi.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Normal şartlarda bir doğrulayıcı haline gelebilmek için 32 ETH şartı bulunmakta. Fakat Coinbase, sahip olduğunuz Ethereum miktarını gözetmeksizin stake işlemlerinden yararlanmanıza olanak sağlıyor. Fakat bu durum, stake işlemine bıraktığınız Ethereum’ları belli bir süre boyunca takas edememenize ve satamamanıza yol açıyor. Ancak Coinbase, önümüzdeki aylarda stake işlemine bırakılmış varlıkların bu özelliklere kavuşması için bir yol sunmayı planlıyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Muhabbit Market Cap için: Muhabbit Market Cap

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar