BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Coinbase Listelemeyi Düşündüğü Yeni Coinleri Açıkladı!

Yapılan açıklamada projelerin derinlemesine incelendiği, listeleme konusunda ise incelemeye göre karar verileceği belirtiliyor. Coinbase ek olarak bu coinlerin listelenmesinin kesin olmadığını, sadece incelenme sürecine dahil edildiklerini açıkladı.

Yayın:

-

coinbase custody

Coinbase yaptığı yeni duyuru ile birlikte Custody platformunda listeleyebileceği olası coinleri açıkladı.

Yapılan açıklamada projelerin derinlemesine incelendiği, listeleme konusunda ise incelemeye göre karar verileceği belirtiliyor. Coinbase ek olarak bu coinlerin listelenmesinin kesin olmadığını, sadece incelenme sürecine dahil edildiklerini açıkladı.

İlginizi Çekebilir: Borsa Haberleri

Custody platformunu dünyanın en büyük ve en güvenilir custody platformu olarak tanımlayan Coinbase, kullanıcıları için birçok farklı coin ve token seçeneği sunmakta.

Coinbase, Custody platformu ile birlikte kullanıcılara staking, governance (yönetişim) ve DeFi erişimi gibi birçok seçenek sunmakta.

Bu sayede platform, müşterilerine kurumsal koruma ve saklama hizmetlerinin yanında neredeyse tam bir kripto para ve blockchain entegrasyonu sunmakta.

Gelişen ekosistemine Asya-Pasifik bölgesinden yeni müşteriler de edinmek isteyen Coinbase ekibi, bu bölgedeki müşterilere daha iyi nasıl hizmet edebileceğini ve ne gibi çözümler sunabileceğini araştırdığını açıkladı.

Coinbase’in Custody platformuna en son eklenen iki token ise FTX’in FTT Token’i ve Serum (SRM) olarak öne çıkıyor.

Ampleforth Tron Conflux Network Ve Daha Fazlası

Araştırma kapsamına alınan birçok farklı proje bulunuyor. Bunların arasında Bitcoin ve birçok kripto paranın aksine tam elastik arz yapısı bulunan Ampleforth da bulunuyor. Sert fiyat hareketleri ve arz noktasında oluşan değişiklikleri ile ilgi ve dikkat çeken proje önümüzdeki günlerde Custody platformunda listelenebilir.

Diğer bir proje ise Conflux Network. Halihazırda son testlerini gerçekleştiren ve “mainnet”e geçişine az kalan Conflux Network, DeFi odağı ve Proof of Work algoritması ile dikkat çeken projeler arasında bulunuyor. Ek olarak Çin Hükümeti’nin de desteğini alan proje, henüz “mainnet”e geçmemesine rağmen Coinbase’in radarına girmiş görünüyor.

Justin Sun’ın projeleri de Coinbase tarafından inceleme altına alınmış durumda. Tron (TRX) başta olmak üzere Justin Sun tarafından ortaya atılan birçok proje inceleme altında.

Bittorent Token (BTT), Just Stablecoin (JST), Just (JUST) ve WINK, inceleme altına alınan projeler arasında bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde Coinbase CEO’su Brian Armstrong’a “mention” atan Sun, Coinbase’e Samsung partnerliğini önermişti. Coinbase’in Apple ile yaşadığı sıkıntılardan dem vuran Sun, Samsung tarafında bu problemlerin olmadığını belirtmişti.

Geçtiğimiz ay Brian Armstrong, Apple’ın DeFi entegrasyonları noktasında sorun yaşattığını açılamıştı.

Coinbase’in inceleme altına aldığı projeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALTCOIN

Ethereum ETH Fiyat Analizi 25.10.2020

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ethereum’u inceliyoruz (25.10.2020). Ethereum grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Yayın:

-

Yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ethereum (ETH)’u inceleyeceğiz. Geçtiğimiz günlerde yine bir ETH analizi yapmıştım. Ancak grafik üzerindeki göstergeler değiştiği için güncelleme isteği duydum. Bir önceki Ethereum Fiyat Analizi yazıma buradan ulaşabilirsiniz.

Ethereum (ETH) fiyat grafiği 25.10.2020. 1 Saatlik grafik veriler FTX borsasına aittir.

Eğer yukarıda bahsettiğim bir önceki Ethereum fiyat analizi yazımı incelediyseniz şu anki grafikle arasında bazı farklar olduğunu görmüşsünüzdür. Bir önceki grafikte direnç olan bölgelerimiz burada destek görevi görmekte. Önceki analiz yazılarımda desteklerin direnç veya tam tersi dirençlerin destek olabileceğini belirtmiştim. Burada da dirençlerin desteğe dönüşmesi söz konusu.

Şuan fiyat için net bir yön belirtmek pek doğru değil açıkçası. En azından bu zaman dilimi için. Ancak genel anlamda bakarsak Ethereum için henüz yükseliş trendi son buldu diyemeyiz. Bu grafik özelinde konuşursak 402-403$ bölgesinde desteği iki defa test etmiş durumda. Unutmayın ki bir destek veya direnç ne kadar test edilirse o kadar zayıflar. İki test için bu destek bölgesi zayıfladı diyemeyiz. İleriki dönemde daha fazla test gerçekleşirse bu destek bölgesi için tehlike çanları çalmaya başlar.

Son olarak bir RSI trendi de bulunmakta. Burada küçük bir bilgi de vermek istiyorum. Genelde benim gözlemlediğim RSI’da oluşan trend kırılımı fiyattaki büyük hareketten önce gerçekleşiyor. Bundan dolayı fiyatta bir kırılım beklentimiz var ise RSI değerini takip etmek daha önemli hale geliyor.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

Compound Token COMP Fiyat Analizi 24.10.2020

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Compound Token’ı inceliyoruz (24.10.2020). COMP fiyat grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Yayın:

-

Decentralized Finance veya daha tanınır ismiyle DeFi projeleri kripto piyasasında deyim yerindeyse bir fırtına gibi esmişlerdi. Bu DeFi projelerinden biri de Compound Token (COMP)’du. Hatta o zamanlar fiyatı Ethereum (ETH) ile yarışıyordu. Ancak DeFi’nin popüleritesini yitirmesinden COMP da payına düşeni aldı.

Compound Token COMP fiyat grafiği 24.10.2020. 60 dakikalık grafik veriler FTX borsasına aittir.

Geçtiğimiz haftaki yükselişler COMP’ta da kendini gösterdi. Fiyatı 93$ seviyesinden başlayarak 100$’ı aştı ve 107.5$ seviyesini gördü. Grafikte şuan için önemli destek ve direnç noktalarını gösterdim. Direnç noktasını test ettiğini görmekteyiz.

Yukarıda bahsettiğim yükselişi gerçekleştirirken ise bir trend oluşturduğunu görmekteyiz. Bu trendi fiyatın çok sayıda test etmiş durumda. Bunları belirttikten sonra beklentimi sunmak istiyorum. 16-19 Kasım tarihlerindeki çanak yapısını sol omuz olduğunu düşünüyorum. 19 Kasım’dan bugüne dek yapılan daha büyük çanak yapısını ise Baş olduğunu düşünüyorum. Evet grafikte bir Ters Omuz Baş Omuz (TOBO) formasyonu oluştuğunu düşünmekteyim. Ancak benim beklentime göre henüz sağ omzun oluşmamış. Bahsettiğim trendi kırarsa fiyatın mavi bölgeye geleceğini düşünüyorum. Oradan alacağı tepki ile de TOBO formasyonunu tamamlamasını umuyorum. Beklentimin gerçekleşmesi için gereken ilk adım ise kırmızı bölge geçilmeden trendin kırılması. Trend kırıldığında COMP grafiğini daha yakından takip etmeye başlayacağım.


Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

OKUMAYA DEVAM ET
Nordvpn
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.