Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66772.87
0.24%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3546.31
-1.54%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.17
-2.44%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $607.9
-0.21%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Coinbase Listelemeyi Düşündüğü Yeni Coinleri Açıkladı!

Yapılan açıklamada projelerin derinlemesine incelendiği, listeleme konusunda ise incelemeye göre karar verileceği belirtiliyor. Coinbase ek olarak bu coinlerin listelenmesinin kesin olmadığını, sadece incelenme sürecine dahil edildiklerini açıkladı.

Clock
Paylaş
Coinbase Listelemeyi Düşündüğü Yeni Coinleri Açıkladı!

Coinbase yaptığı yeni duyuru ile birlikte Custody platformunda listeleyebileceği olası coinleri açıkladı.

Yapılan açıklamada projelerin derinlemesine incelendiği, listeleme konusunda ise incelemeye göre karar verileceği belirtiliyor. Coinbase ek olarak bu coinlerin listelenmesinin kesin olmadığını, sadece incelenme sürecine dahil edildiklerini açıkladı.

728×90 muhabbit - Coinbase Listelemeyi Düşündüğü Yeni Coinleri Açıkladı!300x250 muhabbit - Coinbase Listelemeyi Düşündüğü Yeni Coinleri Açıkladı!

İlginizi Çekebilir: Borsa Haberleri

Ekran Resmi 2020 10 17 14.23.10 1024x657 1 - Coinbase Listelemeyi Düşündüğü Yeni Coinleri Açıkladı!

Custody platformunu dünyanın en büyük ve en güvenilir custody platformu olarak tanımlayan Coinbase, kullanıcıları için birçok farklı coin ve token seçeneği sunmakta.

Coinbase, Custody platformu ile birlikte kullanıcılara staking, governance (yönetişim) ve DeFi erişimi gibi birçok seçenek sunmakta.

Bu sayede platform, müşterilerine kurumsal koruma ve saklama hizmetlerinin yanında neredeyse tam bir kripto para ve blockchain entegrasyonu sunmakta.

Gelişen ekosistemine Asya-Pasifik bölgesinden yeni müşteriler de edinmek isteyen Coinbase ekibi, bu bölgedeki müşterilere daha iyi nasıl hizmet edebileceğini ve ne gibi çözümler sunabileceğini araştırdığını açıkladı.

Coinbase’in Custody platformuna en son eklenen iki token ise FTX’in FTT Token’i ve Serum (SRM) olarak öne çıkıyor.

Ampleforth Tron Conflux Network Ve Daha Fazlası

Araştırma kapsamına alınan birçok farklı proje bulunuyor. Bunların arasında Bitcoin ve birçok kripto paranın aksine tam elastik arz yapısı bulunan Ampleforth da bulunuyor. Sert fiyat hareketleri ve arz noktasında oluşan değişiklikleri ile ilgi ve dikkat çeken proje önümüzdeki günlerde Custody platformunda listelenebilir.

Diğer bir proje ise Conflux Network. Halihazırda son testlerini gerçekleştiren ve “mainnet”e geçişine az kalan Conflux Network, DeFi odağı ve Proof of Work algoritması ile dikkat çeken projeler arasında bulunuyor. Ek olarak Çin Hükümeti’nin de desteğini alan proje, henüz “mainnet”e geçmemesine rağmen Coinbase’in radarına girmiş görünüyor.

Justin Sun’ın projeleri de Coinbase tarafından inceleme altına alınmış durumda. Tron (TRX) başta olmak üzere Justin Sun tarafından ortaya atılan birçok proje inceleme altında.

Bittorent Token (BTT), Just Stablecoin (JST), Just (JUST) ve WINK, inceleme altına alınan projeler arasında bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde Coinbase CEO’su Brian Armstrong’a “mention” atan Sun, Coinbase’e Samsung partnerliğini önermişti. Coinbase’in Apple ile yaşadığı sıkıntılardan dem vuran Sun, Samsung tarafında bu problemlerin olmadığını belirtmişti.

Geçtiğimiz ay Brian Armstrong, Apple’ın DeFi entegrasyonları noktasında sorun yaşattığını açılamıştı.

Coinbase’in inceleme altına aldığı projeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar