Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51711.74
1.12%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3065.9
3.53%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.22
2.22%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $384.6
1.00%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Coinbase, Yeni Listeleme Sistemi Asset Hub’ı Duyurdu!

Coinbase listeleme sistemini yeniliyor.

Clock
Paylaş
Coinbase, Yeni Listeleme Sistemi Asset Hub’ı Duyurdu!

Önde gelen kripto para borsası Coinbase, proje yaratıcılarının işlem platformunda listelenmeden önce başvurularının inceleme sürecini görüntülemelerine ve izlemelerine olanak tanıyan yeni bir listeleme sisteminin başlatıldığını duyurdu.

Binance BannerBinance Banner

Borsa, Asset Hub adı verilen yeni listeleme sisteminin lansmanını duyururken, bu sistemin “varlık ihraççılarına açık bir davet” olarak kabul edilmesini söylüyor.

Asset Hub

Coinbase, yeni Asset Hub girişimin hem borsa hem de kripto para proje yaratıcıları için listeleme sürecini kolaylaştırmasını beklediğini belirtti.

Coinbase yaptığı açıklama ile platformuna katılma konusunda herhangi bir güvenilir kripto para için kapılarının açık olduğu belirtiyor. Ancak borsa, yalnızca listeleme prosedürünü geçen kripto paraların platforma ekleneceğini dile getiriyor. Bu anlamda borsa, yalnızca düzenleyici politikalara uygun kripto paralarla ilgileneceğini açıkça ortaya koyuyor.

Borsa, destekleyecekleri her kripto paranın yasal uyumluluk ve teknik güvenlik incelemesi standartlarını karşıladığından emin olmak için standart bir değerlendirme çerçevesi oluşturmaya devam edeceklerini ayrıca belirtiyor. Proje yaratıcılarının, bazı yargı alanlarında düzenleyici onaya tabi olabileceğine ve bu nedenle, herhangi bir varlığın onaylanıp onaylanmayacağını veya ne zaman onaylanacağını garanti edemeyeceklerini söylüyor.

Bunun yanında bazı kripto para borsalarının listeleme için başvuran kripto para projelerinden bir ücret talep ettiği biliniyor, ancak Coinbase büyük ölçüde listeleme ücretlerinden kaçındığını dile getiriyor. 

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar