Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68107.22
-3.26%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3815.16
1.42%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.37
-4.84%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $594.9
-4.08%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Conflux Network Multi-Token Yield Farming Etkinliği Düzenliyor!

Conflux Network’te yield farming etkinliği var!

Clock
Paylaş
Conflux Network Multi-Token Yield Farming Etkinliği Düzenliyor!

Bildiğiniz üzere Conflux Network, küresel DeFi projelerinin Asya ile entegrasyonunu sağlaması adına OKExChain ile bir ortaklık yapmıştı.

728×90 muhabbit - Conflux Network Multi-Token Yield Farming Etkinliği Düzenliyor!300x250 muhabbit - Conflux Network Multi-Token Yield Farming Etkinliği Düzenliyor!

Bu ortaklığın sonucunda Conflux, Moonswap üzerinde Multi-Token Yield Farming etkinliği düzenlediğini duyurdu!

Etkinlikte, Autonoi, QCAD, Mettalex, Set Protocol, Oasis Network, Moonswap, SPICE DAO ve Ramp DeFi’ın yerel tokenleri yer alırken, bu havuzlara likidite sağlayan kullanıcılar, ödüllendirilecek.

21 Nisan tarihinden itibaren, CFX, cMoon ve üstte yer alan projelerin tokenları, Moonswap üzerinde 1 haftalık bir yield farming etkinliğine konuk olacak. Conflux Network’ün açıklamalarına göre bu projeler için yield farming yapan kullanıcıların işlemleri %100 oranında sponsorlu olacak. Yani kullanıcılar bu işlemleri hiçbir ücret ödemeden gerçekleştirebilecek.

Kullanıcıların bu tokenler ile farm yapmasına teşvik edilmesi amacıyla, tüm üyeler adına bir etkinlik düzenlenecek. Etkinlikte bahsi geçen çiftler için en yüksek işlem hacmine ulaşan ilk 6 kullanıcı, bonus olarak token cinsinde 1.000 $’lık ödüle sahip olacak.

Bununla beraber bahsi geçen projeler için birer NFT ürünü piyasaya sürülecek ve etkinlik boyunca dağıtılacak. Dağıtımı yapılacak olan NFT’leri elde etmek isteyen kullanıcılar, $MOON, $RAMP, $DPI, $MTLX, $NIOX cinsinden 10.000 $’lık transfer yapmalıdır.

Daha fazla ayrıntılı bilgi almak isterseniz, Conflux Network Türkiye‘nin Medium kanalına göz atabilirsiniz.

Conflux Network’ün Türkçe Telegram kanalına katılmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar