Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51468.77
1.33%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2991.3
2.17%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.77
2.28%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $381.2
1.36%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

ConsenSys ve Securosys, Ethereum İçin Bir Araya Geliyor!

Yeni programın daha güvenli stake işlemi sağlayacağı bildirildi.

Clock
Paylaş
ConsenSys ve Securosys, Ethereum İçin Bir Araya Geliyor!

New York merkezli yazılım şirketi olan ConsenSys, Ethereum 2.0 için daha güvenli bir stake etme çözümü başlatmak için siber güvenlik firması Securosys ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Binance BannerBinance Banner

Securosys ile ortaklık kuran ConsenSys, uzun vadeli Ethereum stake etme için daha güvenli bir yöntem oluşturabildiğini belirtti. Ortaklık kapsamında oluşturulan ve Codefi Staking adı verilen yeni ürün, minimum depozito sözleşmelerini güvence altına aldıktan sonra 1 Aralık 2020’de Beacon Chain’in başlattığı Ethereum 2.0 için kurumsal stake etme araçları sağlıyor. 

ConsenSys, tarafından yapılan açıklamada iş birliği sayesinde bağımsız onaylayıcı düğümleri çalıştırmanın zorluklarının ortadan kaldırılacağı ve artırılmış güvenlik elde edileceği bildirildi.

Securosys’un bu anlaşmadaki ana işlevinin, pay sahiplerinin para çekme anahtarları üzerindeki kontrolünden asla vazgeçmemelerini sağlamak için birden fazla anahtar kontrol mekanizması sağlamak olduğu belirtiliyor.

Codefi Staking’in ürün lideri Kuhan Tharmananthar, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Codefi’yi, Securosys donanım güvenlik modülleri ile birleştirilmesi ile müşterilerimiz Eth1.0’dan Eth2.0’a geçerken en yüksek düzeyde güvenlik ve rahatlık elde edecekler.”

ConsenSys direktörü olan James Beck ise şu açıklamayı yaptı:

“Codefi Staking, bağımsız onaylayıcı düğümleri çalıştırmanın zorlukları olmadan kurumların kendi ETH’lerini veya müşterilerinin ETH’sini üstlenmelerini kolaylaştırmak için oluşturuldu.” 

En büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum’a olan güven ve ilgi her geçen gün artıyor. Hâlihazırda mevduat sözleşmesine 2,87 milyondan fazla Ethereum gönderilmiş durumda.

Bunun yanında son günlerin popüler altcoin’inin fiyat olarak da yatırımcılarını mutlu ettiği görülüyor. Son 24 saat içerisinde yapmış olduğu fiyat artışı ile Ethereum tüm zamanların fiyat rekorunu kırarak ATH’ye ulaştı. Bu makalenin yazıldığı an itibari ile de 1548 $’dan işlem görüyor.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar