Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $50840
-2.78%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2890
-1.56%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.65
-6.55%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $363.2
1.54%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Dev İngiliz Kulübü Liverpool Sorare’ye Katıldı!

Ünlü oyuncuların dijital kartları platform üzerinde yayınlanacak.

Clock
Paylaş
Dev İngiliz Kulübü Liverpool Sorare’ye Katıldı!

Blockchain tabanlı fantezi futbol oyunu Sorare, 05 Ocak 2021 tarihinde sosyal medya platformu twitter üzerinden yayımladığı bir mesaj ile ünlü İngiliz futbol kulübü Liverpool ile anlaşma yaptıklarını duyurdu.

Binance BannerBinance Banner

Ethereum blockchain tabanlı fantezi futbol oyunu Sorare, Juventus, Atletico Madrid, PSG, Bayern Münich ve Real Madrid’in ardından katılan Liverpool gibi yüksek profilli takımlar da dahil olmak üzere 100’den faza katılımcıya sahip.

Liverpool oyuncuları Mohamed Salah, Sadio Mane ve Jordan Handerson gibi meşhur isimlerin dijital oyuncu kartları platform üzerinde sınırlı sayıda oluşturulacak. Sorare tarafından verilen “Dijital Oyuncu Kartları”, gerçek dünyadaki oyuncuların maç sonuçlarına göre puanın değiştiği bir mekanizmaya sahip olacak. Böylece dinamik bir sistem ile anlık güncellemeler gerçekleştirilecek.

Taraftarlarına Sorare anlaşmasını duyuran kulüp, dünyanın en iyi 20 liginin artık gerçekten küresel hale gelen oyun platformunda mevcut olduğunu söyledi.

Sorare Hakkında

Sorare, oyuncuların dijital oyuncu kartlarıyla sanal bir takımı satın aldığı, sattığı, takas ettiği ve yönettiği fantastik bir futbol oyunudur. Oyun, Ethereum‘a dayalı blockchain teknolojisini kullanmaktadır. Platform 2018 yılında Nicolas Julia ve Adrien Montfort tarafından geliştirilmiş bir blockcahin tabanlı oyun platformudur.

Platformun Mart 2019’da yapılan lansmanından bu yana Sorare’nin, 60 ülkede kart satışlarından toplamda milyonlarca dolar gelir elde ettiği biliniyor.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Telegram kanalımıza katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar