Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61472.02
-2.02%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3377.44
-2.51%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.31
2.69%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $404.2
-2.20%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

SON DAKİKA

Dev Şirket WeWork, Kripto Para Ödemelerini Kabul Etmeye Başladı!

Coinbase, WeWork’e kripto parayla ödeme yapan ilk şirket oldu.

Clock
Paylaş
Dev Şirket WeWork, Kripto Para Ödemelerini Kabul Etmeye Başladı!

Dev şirket WeWork, yaptığı bir açıklama ile artık belirli kripto para birimlerinde ödeme kabul ederek yeni bir ekonomiye hizmet vermeye başlayacağını duyurdu. 

BitPay ve Coinbase ile ortaklaşa çalışan şirket, işlemler için kripto para birimi kullanarak esnekliğini artıracak.

Binance BannerBinance Banner

WeWork, BitPay aracılığıyla, ödeme olarak Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), USD Coin (USDC), Paxos (PAX) ve diğer bazı kripto para birimlerini kabul edecek. Şirket ayrıca, WeWork üyesi ve ABD’nin en büyük kripto para birimi ticaret platformu olan Coinbase aracılığıyla, uygun olduğu durumlarda, ev sahiplerine ve üçüncü taraf ortaklara kripto para birimlerinde ödeme yapacak. Böylece Coinbase, WeWork üyeliği için ödeme yapmak üzere kripto para birimini kullanan ilk WeWork üyesi olacak.

WeWork CEO’su Sandeep Mathrani yeni hizmet ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“WeWork, üyelerimizi desteklemek için yeni yollar bularak her zaman yenilikçi teknolojilerin ön saflarında yer almıştır. Üyelerimiz için kabul edilen bir ödeme şekli olarak kripto para birimini ekleyerek sunduğumuz seçeneği genişletmek bizim için mantıklı bir hareket oldu.”

WeWork Hakkında

WeWork, teknoloji girişimleri için esnek paylaşımlı çalışma alanları ve diğer kuruluşlar için hizmetler sunan bir Amerikan ticari emlak şirketidir. WeWork, girişimciler ve şirketler için fiziksel ve sanal ortak alanlar ve ofis hizmetleri tasarlayıp inşa etmektedir. 2010 yılında kurulan şirketin merkezi New York City’dedir.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar