Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66584.01
4.23%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3486.44
2.76%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.13
5.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $592.1
4.00%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Dev Yatırım Fonu, ‘ADA’ ve ‘DOT’ Almak İçin Bitcoin’lerini Satacak!

Şirket, ADA ve DOT’un yeni yatırımcılar için daha iyi bir seçenek olduğunu söylüyor.

Clock
Paylaş
Dev Yatırım Fonu, ‘ADA’ ve ‘DOT’ Almak İçin Bitcoin’lerini Satacak!

Dubai merkezli kripto fonu FD7 Ventures, Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) satın almak üzere önümüzdeki ay 750 milyon dolarlık Bitcoin satacağını açıkladı. 

728×90 muhabbit - Dev Yatırım Fonu, 'ADA' ve 'DOT' Almak İçin Bitcoin'lerini Satacak!300x250 muhabbit - Dev Yatırım Fonu, 'ADA' ve 'DOT' Almak İçin Bitcoin'lerini Satacak!

Şirket tarafından yapılan açıklamada her iki blok zincirinin de, düşük maliyetli akıllı sözleşme dağıtımını destekleyebilen ve yeni geliştiricilere ölçeklenebilirlik sağlayabilen yüksek hızlı ağlar olduğu belirtildi. Şirket yöneticileri amaca hizmet eden daha yeni blok zincirlere yatırım yapmanın daha iyi bir seçim olduğunu söylüyor. 

Çoğu Bitcoin’de olmak üzere 1 milyar doların üzerinde net varlığa sahip olan şirket Bitcoin satışlarını 30 gün içinde gerçekleştirecek. FD7 genel müdürü Prakash Chand yaptığı açıklamada şu ifadeler yer verdi:

“Bitcoin’in piyasaya ilk çıkması ve toplumun ona bir değer deposu olarak anlam vermesi bir yana, Bitcoin’in aslında oldukça yararsız olduğunu düşünüyorum. Ethereum, Cardano ve Polkadot önümüzdeki birkaç yıl içinde Bitcoin’den daha değerli olacaktır.”

Chand ayrıca iki projenin de yeni internet ve Web3’ün temeli olduğunu dile getirdi. Şirketin bu iki projeyi destekleme nedenleri arasında ise Cardano‘nun Afrika’daki bankasız bireylerin ihtiyaçlarını karşılayan bir blok zinciri çözümü yaratma çabaları ve Polkadot‘un Web3 projelerinden oluşan bir ekosistemi sürekli geliştirmesi gösteriliyor.

Bunun yanında, Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Twitter üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım ile, FD7 Ventures’in almış olduğu kararı tebrik ederek ekosisteme hoş geldiniz mesajı yayımladı.

https://twitter.com/IOHK_Charles/status/1365016897922678789

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar