Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56861.09
10.89%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3259.19
6.25%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.25
5.74%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.8
0.66%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Dijital Varlık Bankası Sygnum, DeFi Tokenları İçin Hizmet Başlatıyor!

Banka, DeFi tokenları arasında saklama ve alım satımı başlatıyor.

Clock
Paylaş
Dijital Varlık Bankası Sygnum, DeFi Tokenları İçin Hizmet Başlatıyor!

Sygnum Bank 15 Haziran tarihinde yaptığı açıklama ile önde gelen merkezi olmayan finans (DeFi) tokenları, Aave, Aragon, Curve, Maker, Synthetix, Uniswap ve 1inch Network için düzenlenmiş bankacılık hizmetlerini başlattığını duyurdu.

Binance BannerBinance Banner

USDC stablecoin’i için bankacılık hizmetlerini de ekleyen Sygnum’un token teklifindeki bu önemli genişleme, Sygnum’un merkezi ve merkezi olmayan finans (DeFi) arasında köprü kurma hedefindeki ilk adımı olarak görülüyor.

İlginizi Çekebilir: DeFi Nedir?

Yapılan açıklamada, ilk aşamada, Sygnum müşterilerinin doğrudan bu tokenlere yatırım yapabileceği ve kurumsal düzeyde saklama, transfer ve ticaret hizmetleri dahil olmak üzere eksiksiz bir bankacılık hizmetleri paketine erişebilecekleri bildirildi. Sonraki aşamalarda ise Sygnum’un, bankacılık genelinde bir dizi DeFi getirisi sağlayan ürün ve hizmetin yanı sıra varlık yönetimi teklifini sunacak ve seçilen DeFi ortaklarıyla müşterileri için özel çözümler geliştireceği açıklandı.

Sygnum Bank iş birimleri başkanı Thomas Eichenberger, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“DeFi alanındaki yenilikler, finans sektöründeki mevcut geleneksel kullanım durumlarının çoğunu dönüştürme potansiyeline sahip. Ayrıca, özellikle sürekli düşük faiz ortamında, müşterilerimiz için çok çekici getiri profilleri sunan yeni, son teknoloji dijital varlık ürünleri ve hizmetleri oluşturma ve yaratma fırsatları da sunuyorlar.”

Düzenlenmiş alana yenilikçi dijital varlık ürünleri getirme adımları atan Sygnum, müşterilere çeşitli DeFi ürünleri ve hizmetleri sunmak için önde gelen DeFi protokolleriyle de işbirliği yapıyor. Bunların, büyük ulusal para birimleri, kripto para birimleri, dijital CHF ve varlık ürünleri ile tek bir hesapta sorunsuz bir şekilde entegre edilerek DeFi evrenini güvenilir, kullanışlı ve güvenilir hale getireceği bildiriliyor.

Sygnum Hakkında

Sygnum, dünyanın ilk dijital varlık bankası ve küresel erişime sahip dünya çapında faaliyet gösteren bir dijital varlık şirketidir. Ayrıca Sygnum, bağımsız olarak kontrol edilen, ölçeklenebilir ve geleceğe yönelik düzenlenmiş bir bankacılık platformudur.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar