Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65104
-0.25%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3544.61
0.37%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.87
-0.11%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $596.7
0.20%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

EOS Kurucusu Daniel Larimer Görevini Bıraktığını Duyurdu!

Larimer, 31 Aralık 2020 itibarıyla Block.one’dan ayrıldığını söyledi.

Clock
Paylaş
EOS Kurucusu Daniel Larimer Görevini Bıraktığını Duyurdu!

EOS kurucu ortaklarından olan ve Nisan 2017’den bu yana Block.one baş teknik sorumlusu olarak görev yapan Daniel Larimer, Block.one sosyal ağı Voice.com üzerinden 10 Ocak 2021 tarihinde yaptığı bir açıklama ile  görevini bıraktığını açıkladı. Larimer açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

728×90 muhabbit - EOS Kurucusu Daniel Larimer Görevini Bıraktığını Duyurdu!300x250 muhabbit - EOS Kurucusu Daniel Larimer Görevini Bıraktığını Duyurdu!

“Son 4 yıldır Brendan ve block.one ile çalışıyorum ve son derece yetenekli bir mühendis grubunun yardımıyla oluşturabildiğim ve başlatabildiğim EOSIO yazılımıyla gurur duyuyorum. Ne yazık ki, tüm iyi şeyler sona ermelidir. 31 Aralık 2020 itibariyle block.one CTO’su görevimden istifa ettim.”

Block.one tarafı ise, Larimer’in yeni kişisel projeler peşinde koşmak için ayrıldığını açıklayarak istifayı doğrulamış oldu.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Block.one CEO’su Brendan Blumer ise şunları söyledi:

“Daniel’in bugüne kadar yaptığı katkılar için minnettarız. Larimer’in bundan sonra ne yapacağını görmek için sabırsızlanıyorum.”

2013 yılında Charles Hoskinson (Ethereum’un kurucu ortağı) ile birlikte BitShares’i kuran ve daha sonra 2016 yılında Steem blok zincirinin kuruluşunda yer alan Larimer bundan sonra teknoloji odaklı işlere odaklanmaya devam edeceğini de vurguladı.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar