BİZİ TAKİP EDİN

ÖNE ÇIKAN

Ethereum ve Yükselen İşlem Ücretleri

Yeni trend DeFi (Merkeziyetsiz finans) tokenları, birçok şeyi etkiledi ve Ethereum da bundan nasibini aldı.

Yayın:

-

Coinzo kripto para borsası

Kripto para sektörünün altını olarak görülen, Bitcoin’in hemen ardından yer gelen ve kripto para dünyasının petrolü olarak gösterilen Ethereum, işlem ücretleri ile gündemden düşmüyor

Yeni trend DeFi (Merkeziyetsiz finans) tokenları, birçok şeyi etkiledi ve  Ethereum da bundan nasibini aldı. DeFi tokenlarının birçoğunun Ethereum ağı üzerinde olması sebebiyle Ethereum işlem ücretleri son zamanlarda büyük bir oranda artış gösterdi. Hatta öyle ki, geçtiğimiz ay ortalama bir ücret 0.634 dolardan 1.92 dolara kadar sıçradı. 

2018 yılında ICO çılgınlığıyla öne çıkan Ethereum ağı bu sefer de DeFi çılgınlığı ile gündeme geldi. Yatırımcılarına büyük oranda kazançlar getiren DeFi tokenları, Ethereum ağında oluşturduğu talep ve yoğunluk ile birlikte işlem ücretlerinin de artışına sebep oldu.

Günümüzde işlem ücretlerindeki büyük komisyonlardan etkilenmek istemeyen birçok insan ise kripto para almak için en güvenilir ve en doğru borsa arayışına girmeye başladı. Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Coinzo, hem e-devlet onayıyla güven sağlayıp hem de düşük işlem ücretleri ile Bitcoin/TL paritesinde işlem yapmak isteyen birçok yatırımcı için cazip hale geliyor. 

Ayrıca Bir Coinzo hesabından başka bir Coinzo hesabına aktarılan varlıklardan işlem ücreti almayan Coinzo Kripto Para Platformu, kripto para sektörüne getirdiği birçok yenilik ve avantaj ile değerini günden güne arttırıyor. 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2021 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.!