Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51740.92
2.04%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3022.18
3.58%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.91
4.03%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $380.9
1.95%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

ETHGlobal 2023 Sezonu İçin Etkinlik Takvimini Yayımladı!

18 yeni hackathon duyurusunu gerçekleştiren ETHGlobal, 2023 sezonuna etkili bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Clock
Paylaş
ETHGlobal 2023 Sezonu İçin Etkinlik Takvimini Yayımladı!

ETHGlobal 2023 senesinde de bir dizi etkinlikle kullanıcıların karşısında olacak.

Platform, yeni sezon için etkinlik takvimini şu sözlerle duyurdu:

“Geçtiğimiz birkaç hafta bizim için oldukça verimli geçti. Yüz yüze yaptığımız etkinliklerde doğan enerji, sonunda pandemi korkusunun geride kaldığını gösterdi. Bu etkinliklere yönelik aldığımız dönütler gelecek planlarımızı şekillendirdi. 2023 topluluğumuz için muhteşem bir yıl olacak ve ekibimiz etkinliklerimiz ve ürünlerimize dair doğan beklentiyi karşılamak için elinden gelen her şeyi yapacak.”

Binance BannerBinance Banner

18 yeni hackathon duyurusunu böylece gerçekleştiren platform, 2023 senesinin web3’deki “en değerli topluluğa” sahip olma hedefinin gerçekleşeceği sene olduğunun da altını çizdi.

“Scaling Ethereum ve ETHGlobal New York gibi favori etkinliklerin yanı sıra ETHGlobal Tokyo gibi yeni etkinliklere de hazır olun!”

İşte platformun etkinlik takvimi:

ethglobal

FVM Space Warp Hackathon (20 Ocak – 10 Şubat)

Yeni yıla “favori protokollerinden biriyle” girdiklerinin duyurusunu yapan platform, yılın bu ilk hackathon’unun Hack FEVM’ın başarısı üzerine inşa edildiğini belirtti. Hack FEVM Ethereum’da gerçekleşen ilk hackathon olarak tarihe geçmişti.

“Space Warp’a bugün başvurun ve dünya çapında yüzlerce geliştiricinin ve yaratıcı ismin online bir mecrada Web3’yi keşfetme macerasına katılın.”

Scaling Ethereum (10–29 Mart)

ETHGlobal’in bir sonraki etkinliği ise topluluğun favorilerinden olan Scaling Ethereum. Üç hafta sürmesi planlanan etkinliklerde bir dizi hackleme seansı ve ekosistemin geleceğini şekillendirecek zirveler düzenlenmesi planlanıyor.

ethglobal tokyo

ETHGlobal Tokyo (14–16 Nisan)

Ethereum topluluğu bu sefer de unutulmaz bir hafta sonu için Asya’da bir araya geliyor.

“Tokyo etkinliğinin senenin geri kalanının nasıl geçeceğini belirleyeceği öngörülüyor. Diğer bir deyişle, bu etkinliği kaçırmak istemezsiniz.”

ETHGlobal Istanbul

ETHGlobal İstanbul (26–28 Mayıs)

İstanbul’da gerçekleşecek hafta sonu etkinliğinin binlerce geliştiriciyi web3’nin geleceğini tartışmak için bir araya getirmesi bekleniyor.

İlginizi çekebilir: Kripto Para Borsası Gemini’ye Dava Şoku!

ETHGlobal Toronto (23–25 Haziran)

Kanadalı bir şirket olan ETHGlobal haziran ayında evine dönecek ve ülkenin en hareketli şehirlerinden birinde web3 ruhunu canlandıracak.

vitalik buterin

ETHGlobal Paris (21–23 Temmuz)

ETHCC ile gerçekleştirilen etkinlik binlerce geliştiriciyi Avrupa’nın en havalı şehirlerinden birinde bir web3 macerasına çıkartacak.

İlginizi çekebilir: Dogecoin 2022 Performansıyla Herkesi Şaşırttı!

ETHGlobal New York (22–24 Eylül)

2022 senesinde düzenlediği New York etkinliğiyle şimdiye dek düzenlediği en kapsamlı organizasyona imza atan platform, 2023’te de New York’lu web3 meraklılarının desteğiyle aynı ruhu yakalamayı umuyor.

ETHGLOBALBLOG

ETHOnline (6–25 Ekim)

Topluluğun en sevdiği etkinlik olan, şirketin reklam yüzü ETHOnline bir kez daha web3 dünyasıyla buluşmaya hazırlanıyor.

İlginizi çekebilir: Binance Türkiye’den Büyüme Açıklaması Geldi!

ETHGlobal Devcon (Q4)

Devcon’un tarihi henüz net olarak belirlenmiş değil. Ama ETHGlobal her türlü Devcon hafta sonunu bir hackathon’a dönüştürmeye kararlı.

Vitalik Buterin

Ekstra Etkinlikler

Tüm bu etkinliklere ek olarak, platformun sene boyunca ekstra 9 online etkinlik daha düzenlemesi bekleniyor. Bu etkinliklerden her birinin ekosistemdeki en etkili ekipleri ya da fikirleri konu alması öngörülüyor.

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa haberi için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar