BİZİ TAKİP EDİN

ÖNE ÇIKAN

Frontier, NFT Teknolojisine Destek Sunacak!

Frontier, NFT kullanıcılarına yeni bir ayrıcalık sağlıyor!

Yayın:

-

Frontier

Frontier, non-fungible tokenler ve semi-fungible tokenler için izleme ve yönetme desteği sunmaya hazırlanıyor.

Frontier’in paylaştığı blog gönderisine göre, kullanıcılar artık mobil cüzdanlarını Frontier arayüzüne bağlayarak tüm NFT pozisyonlarını görüntüleyebilecek.

Blog gönderisinde, Frontier’in NFT ve semi-fungible tokenler için verdiği destek için heyecanlı oldukları belirtildi.

Kullanıcılar artık Frontier’in uygulaması üzerinden NFT’leri için bu yeteneklere sahip olacak:

  1. NFT’ler İzleyebilmek: Frontier ile diğer mobil cüzdanlarınıza bağlanarak hangi pazardan satın aldığında bakılmaksızın tüm NFT’lerinizi izleyebilirsiniz. Kullanıcılar, sahip oldukları NFT’leri detaylı bir şekilde görüntüleyebilir.
  2. NFT’leri yönetme: Diğer mobil cüzdanınızı Frontier’e bağlayarak, NFT’lerinizi diğer cüzdanlara ve adreslere gönderebilirsiniz.
  3. Hareketi Destekler: Ses ve hareket destekli NFT’ler, Frontier’de oynatılabilir.
  4. NFT’lere Ayrılmış Bölüm: Artık “Varlık” sayfamızda üç farklı sekmemiz var. Bunlardan ilki Tokenler, İkincisi Pozisyonlar ve son olarak NFT’ler.

Frontier Nedir?

Frontier tek bir blockchain ağından bağımsız bir şekilde, DeFi ürünlerini birleştirmeye odaklanan bir katman projesi olarak tanımlanabilir.

Frontier’in amacı, yükselen DeFi popülaritesinde DeFi uygulamalarını ve çözümlerini tek bir katman üzerinde birleştirip kullanıcılara sunmak.

İlginizi Çekebilir: DeFi Nedir?

Frontier’in ayrıca kendine has yerel bir tokenı mevcut. Front isimli token, Front Chain üzerinde çalışıyor ve Frontier Suite’e dahil edilmiş uygulama ve platformlarda çok düşük “gas” ücretleri ile hizmet sunuyor.

Ayrıca yönetişim bağlamında ikinci bir tokene ev sahipliği yapan platform, bu süreci gFront isimli bir token ile sürdürecek.

Daha fazla DeFi Haberi için: DeFi Haberleri

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler