Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60680.73
0.34%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3316.65
-0.07%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.85
2.30%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $400.1
-2.27%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

SON DAKİKA

FTX Borsası Petrol Vadelilerini Listeliyor!

FTX yaşanan düşüşün artdından, WTI Petrol işlemlerini başlatıyor.

Clock
Paylaş
FTX Borsası Petrol Vadelilerini Listeliyor!

FTX Borsası petrol vadelilerini listeliyor. Yapılan açıklamaya göre vadeli işlem borsası FTX, WTI Petrol işlemlerine platformunda yer vermeye başlayacak.

Binance BannerBinance Banner

tweet

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde WTI, (Amerikan Petrolü) büyük bir düşüş yaşamış ve 0.00 $ seviyesine kadar bir düşüş göstermişti. Hatta bazı piyasalarda negatif fiyatlamaya giden WTI -57 $ gibi rakamlardan alıcı bulmuştu. Piyasalarda büyük sükse yaratan ve 0 $’ın altına giden amerikan petrolü, şimdilerde farklı platformların da ilgisini çekmiş görünüyor.

100 $ Fazla Olacak

Petrol fiyatının tekrar 0 $’ın altına düşme riskine karşın WTI petrolünün fiyatına 100 $ ekleyecek şekilde başlatılacak olan kontrat konusunda FTX ciddi uyarılarda bulunuyor. Kontrat fiyatının 100 $’ın altına düşmesi halinde gerçek fiyatının negatife döndüğünün yatırımcılar tarafından net bir şekilde bilinmesi FTX tarafından özellikle vurgulanmakta.

İşlemlere başlayabilmek için KYC 1 seviyesinin tamamlanmış olması yeterli olacak. Fakat üzülerek  belirtmek isteriz ki kontrat, Türkiye’de bulunan kullanıcılar tarafından kullanılamayacak.

Vadeli işlem platformu üzerinden WTI petrol işlemleri yapar mıydınız?

Bu yazı sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar