Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

FTX’ten Yeni Emir Tahtası! Zincir Emir Özelliği Aktive Edildi

FTX emir tahtasına yenilikler getirdi. Zincir emir özelliği ile tüm emirler işlem açılırken belirlenebilmekte.

Clock
Paylaş
FTX’ten Yeni Emir Tahtası! Zincir Emir Özelliği Aktive Edildi

Kripto para borsası FTX’ten alım-satım işlemleri için yeni bir hamle geldi. Emir tahtasında yeni bir güncelleme yapan FTX, tüm işlemleri (stop loss vs) emiri girerken baştan oluşturabilmenize imkan vermeye başladı.

emir sayfası - FTX'ten Yeni Emir Tahtası! Zincir Emir Özelliği Aktive Edildi

Bu sayede stop olacağınız seviyeyi veya kar alacağınız seviyeyi baştan belirleyebiliyorsunuz. Çoğu kişi için oldukça karışık olabilen farklı emirler, işlem açarken halledilebildiğinde birçok kafa karışıklığından sizleri kurtarabilir. Böylece işlemi açarken stop olmanız durumunda ne kadar zarar edeceğinizi veya hangi seviyeden yüzde kaç ile kar alabileceğinizi işlemi açarken görüntüleyebiliyorsunuz.

Beğendiğiniz Kullanıcıların Stratejilerini Kullanabileceksiniz

Quant Zone ismi ile tanıtımı yapılan yeni hamle ile birlikte kullanıcılar, kendi stratejilerini belirleyerek bunların otomatik olarak gerçekleşmesini sağlayabilecek. Yani bir bakıma kendi botlarını geliştirip borsada direkt olarak kullanabilecekler. Ek olarak beğendikleri farklı kişilerin (traderlar) statejilerini de kendi stratejileri olarak kullanabilecekler.

quant zone - FTX'ten Yeni Emir Tahtası! Zincir Emir Özelliği Aktive Edildi

Ek olarak beğendikleri farklı kişilerin (traderlar) statejilerini de kendi stratejileri olarak kullanabilecekler.

Alameda Research ve FTX

Bildiğiniz üzere FTX, Alameda Research’ün bir ürünü. Alameda Research ise önde gelen borsalara likide sağlayan önemli bir kuruluş olarak öne çıkmakta. Aslında bir ticaret firması. Kendi sermasyesi ile ticaret yaparak arbitraj fırsatlarını değerlendiren ve az önce de belirttiğimi gibi borsalara likidite sağlayan bir kuruluş. Şirketlerin başında ise Bankman-Fried bulunmakta.

Türev işlem piyasasına hızlı bir giriş yapmayı başaran FTX, kaldıraçlı tokenleri ile birlikte (BULL ve BEAR Tokenler) dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Bu yazı sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar